Kleje

5,00 zł
Klej poliuretanowy, transparentny, elastyczny, wysokiej wytrzymałości spoiny. Do połączeń typu guma-guma, guma-skóra i wielu innych.
9,00 zł
Klej poliuretanowy, transparentny, elastyczny, wysokiej wytrzymałości spoiny. Do połączeń typu guma-guma, guma-skóra i wielu innych.
UNIWERSALNY KLEJ W AEROZOLU DO KLEJENIA MATERIAŁÓW TAPICERSKICH: GĄBKI POLIURETANOWEJ, POLIESTROWEJ, TKANIN SATYNOWYCH, FILCU, JUTY, GUMY, DYWANÓW, SKÓRY, W RÓŻNYCH KOMBINACJACH DO PODŁOŻA Z METALU, BETONU, DREWNA SUROWEGO I LAKIEROWANEGO ORAZ MATERIAŁÓW DREWNOPODOBNYCH, JAK RÓWNIEŻ DO KLEJENIA MATERIAŁÓW TAKICH JAK KOREK, OBRZEŻA LUSTRA, OKLEINY, PCV,...

Artykuły szewskie - kleje do obuwia

Sklep szewski flek.pl ma w swojej bogatej ofercie akcesoria szewskie oraz kaletnicze. Między innymi są to różnego rodzaju kleje do butów, które są przeznaczone do obuwia wykonanego z różnych materiałów. Produkty te przydadzą się w wielu sytuacjach osobom prywatnym oraz szewcom, którzy prowadzą swoje zakłady. Naprawa buta to ich podstawowy obowiązek zawodowy. Może ona polegać na przykład na sklejeniu wybranego modelu obuwia. Damskiego, męskiego, dziecięcego. Tenisówek, szpilek, półbutów, czółenek, kozaków, botek, klapek, sandałów i wielu innych. Czasami wymagają one sklejenia.

Kiedy warto kleić buty?

Profesjonalny szewc wyjaśni, czy opłaca się kleić dany but. Kleje sprzedawane w sklepie flek.pl są dobrej jakości. Poradzą sobie ze sklejeniem wybranych butów lub doklejeniem do nich elementów. Dostępne są różne pojemności. Mniejsze oraz większe. Każdy znajdzie coś dla siebie. W tubkach, które można mieć przy sobie na co dzień, puszkach, innych opakowaniach wygodnych w użyciu. Skleić but można samodzielnie lub zlecić to profesjonalnemu specjaliście, który fachowo się tym zajmie. Kleje mogą się przydać w wielu sytuacjach osobom w różnym wieku. Na wakacjach krótszych lub dłuższych, podczas codziennej aktywności. W pracy, szkole, domu, na uczelni. Nigdy nie wiadomo, kiedy przyda się klej do butów, żeby na przykład dojechać do domu, bo obcas odpadł na ulicy lub w innym miejscu, gdzie nie będzie w pobliżu zakładu szewskiego.

Akcesoria szewskie do naprawy butów

Zamówienie złożysz wygodnie przez internet. Zrobisz to na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu. Telefon, tablet, komputer lub inne, które posiadasz. Przekonują do tego atrakcyjne ceny w sklepie z akcesoriami szewskimi flek.pl oraz szybka dostawa wybraną przez ciebie opcją. Kurier przywiezie ci twoje zamówienie pod wskazany adres. Więcej informacji oraz wszystkie regulaminy, formy kontaktu znajdziesz na naszej stronie internetowej w zamieszczonych tam zakładkach. Sklep dostępny jest przez siedem dni w tygodniu, nie ma ograniczonych godzin otwarcia, niedziel bez handlu i innych. Oszczędzisz cenny czas oraz pieniądze. Nie będziesz szukać tych produktów w sklepach stacjonarnych, zatłoczonych centrach handlowych.

Najlepszy sklep dla szewców zaprasza do zakupu

Zakupy zrobisz kiedy będziesz mieć czas, ochotę, pieniądze. W wybranym miejscu, gdzie masz dostęp do sieci. W domu, parku, na tarasie, balkonie, na plaży, w górach. Wszędzie, gdzie chcesz. Nie zastanawiaj się i zamów większą ilość różnych klejów do swoich butów i do zakładu szewskiego. Dzięki temu będziesz mieć zapas tych produktów i nigdy ci ich nie zabraknie w codziennej pracy szewca oraz prywatnie.

W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie wysokiej jakości, profesjonalne artykuły i akcesoria szewskie znanych i cenionych w branży producentów. Oferujemy m.in. kleje:
- cyjanoakrylowe (do szybkich połączeń) oraz Aktywator do szybszego i mocniejszego spajania powierzchni klejonych
- do skóry naturalnej i syntetycznej, tworzyw skóropodobnych w wykończeniu PU i PCV - do gumy
- do tkanin
- do spodów poliuretanowych
- do filcu
- pomocnicze, np. na bazie naturalnego kauczuku
Proponujemy również inne profesjonalne preparaty, np. do łączenia gumy ze skórą naturalną i skórami syntetycznymi. Każdy z nich wyróżnia duża wytrzymałość, dzięki czemu obuwie nie ulega zniszczeniu.

Product added to wishlist
Product added to compare.