Narzędzia szewskie

Kaletnicze i szewskie

IGŁY RYMARSKIE 1

10260
2,40 zł
Igła ręczna, prosta  z oczkiem 5 mm o długości 8 cm. Bardzo wytrzymała.

Wyposażenie zakładu szewskiego

Narzędzia szewskie, które zgromadziliśmy w tej kategorii poddaliśmy rygorystycznej ocenie i kontroli jakości. Celem takiego działania było wyeliminowanie produktów słabej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani, decydując się na zakupy w naszym sklepie. Każdy wprowadzany do sklepu produkt testujemy pod kątem trwałości i precyzji wykonania. Szydła rymarskie dostępne w sklepie flek.pl występują w kilku wariantach. Szydło do przeciągania, szydło angielskie, szydło płaskie, szydło okrągłe - to najpopularniejsze produkty w swojej kategorii.

Profesjonalne narzędzia szewskie

Sprawdzone w działaniu, wykonane tylko z najwyższej jakości materiałów oraz z precyzją, o której konkurencja może jedynie marzyć, cieszą się stałym zainteresowaniem najbardziej doświadczonych szewców w kraju. Igły rymarskie, których ofertę stale poszerzamy, doskonale sprawdzą się podczas szycia wszelkich materiałów, w tym nawet najtwardszych gatunków skóry. W przypadku igieł, kwestia jakości ma pierwszorzędne znaczenie. Wadliwie wykonana igła może podczas szycia pęknąć i zamienić się w wyjątkowo ostry pocisk, mogący zranić szewca lub osobę przebywająca w pobliżu. Zdecydowaliśmy, aby sprzedawać jedynie igły renomowanych producentów. Musimy być absolutnie pewni, że oferowane przez nasz sklep produkty są najwyższej jakości i spełniają wyśrubowane normy bezpieczeństwa. Uchwyty cholewkarskie, rękojeści do stempli czy pojemniki na klej to kolejne z niezbędnych w każdym warsztacie szewskim narzędzia.

Sklep dla szewców

Dbamy o to, aby w naszej ofercie stale dostępne były wszystkie produkty, które mogą okazać się niezbędne przy wykonywaniu tak pięknego, obecnie już zdecydowanie artystycznego zawodu, jakim jest szewc. Wysoka jakość oferowanych przez nasz sklep narzędzi szewskich, to nie tylko bezpieczeństwo dla użytkowników, ale też precyzja i komfort pracy na najwyższym poziomie. Precyzyjne narzędzia bezpośrednio mają wpływ na jakość wykonywanego obuwia i przeprowadzanych napraw. Jednocześnie ułatwiają i przyśpieszają wykonanie niezbędnej pracy, pozwalając na zaoszczędzenie czasu.

Jakie oferujemy artykuły szewskie?

W naturalny sposób przekłada się to na oszczędności i lepszą ekonomikę pracy. Praca z wykorzystaniem dobrych jakościowo narzędzi, daje też o wiele więcej satysfakcji i przyjemności. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, nasza wykwalifikowana karda specjalistów z przyjemnością udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania, pomoże dobrać odpowiednie narzędzia zgodnie z potrzebą oraz rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Product added to wishlist
Product added to compare.