Podpiętki, zapiętki, wkładki

Podpiętki, zapiętki, wkładki

ANTYPOŚLIZGOWE PODKLEJKI POD BUTY SAFE WALK

10269
10,00 zł
Safe Walk - samoprzylepne antypoślizgowe podkładki pod przednią część obuwia. Zapewniają bezpieczeństwo chodzenia oraz chronią zelówki przed nadmiernym ścieraniem się. Wykonane są z wysoko gatunkowego poliuretanu i taśmy samoprzylepnej, a nacięcie na ich powierzchni pozwala szybko dopasować podkładki do obuwia damskiego lub męskiego. Wymiary: 9 x 6,3 cm.

Artykuły szewskie - Podpiętki, zapiętki, wkładki do obuwia

Bogata oferta akcesoriów szewskich takich jak podpiętki, zapiętki, wkładki, które można zastosować do różnego rodzaju obuwia na każdą porę roku. Wiosna, lato, jesień, zima jest dobra do korzystania z wygodnych butów z odpowiednio dobraną wkładką. Do półbutów, kozaków, czółenek, balerin i innych, które posiadasz na swojej półce z butami w domu, mieszkaniu. Akcesoria tego typu przydadzą się do butów. Łatwo je nakleisz we wnętrzu buta, ponieważ posiadają mocny klej. Nie odkleją się od powierzchni, do której będą przymocowane. Dzięki nim masz wygodnie ułożoną stopę w bucie.

Sklep szewski oferuje profesjonalne akcesoria do butów

Na miękkim podłożu, nie poczujesz twardości buta, która bez tego może być wyczuwalna i niewygodna na dłuższy czas. Zmniejszy się ryzyko powstawania nieprzyjemnych, czasami bolesnych modzeli i odcisków na twojej stopie. Stopa mniej się męczy podczas chodzenia lub siedzenia przez wiele godzin w obuwiu, w którym przyklejona jest wkładka, podpiętka lub zapiętka. Polecane do butów na płaskiej podeszwie oraz na obcasie. Będą o wiele wygodniejsze niż bez nich. Dla kobiet, mężczyzn w różnych kategoriach wiekowych. Osoby ze stopami z płaskostopiem także znajdą coś dla siebie. Akcesoria z e sklepu flek.pl wykonane są z dobrej jakości materiałów, które wytrzymają bardzo długi czas w wybranych butach. Warto kupić kilka sztuk do wielu butów, ponieważ wtedy będzie ci się wygodnie chodziło we wszystkich modelach obuwia, jakie posiadasz. Niestraszne będzie ci dłuższe przebywanie w każdym rodzaju buta. Szpilkach niższych, wyższych modelach, innych.

Wyposażenie zakładu szewskiego

Zakupy zrobisz wygodnie przed komputerem, tabletem, laptopem lub innym urządzeniem z dostępem do internetu. Wtedy kiedy będziesz mieć czas, ochotę i pieniądze. W sklepie internetowym nie ograniczają cię żadne godziny otwarcia, ograniczenia handlu, inne. Zaoszczędzisz czas i pieniądze, ponieważ nie będziesz szukać akcesoriów potrzebnych do obuwia w sklepach stacjonarnych, zatłoczonych centrach handlowych, czy u szewca, który nie zawsze jest dostępny w danej okolicy i trzeba do niego dojechać wybranym środkiem transportu.

Jakie akcesoria szewskie oferujemy?

Zabiera to niepotrzebnie czas, który można przeznaczyć na zakupy online. Szybka dostawa wybraną przez ciebie opcją przekonuje do zrobienia większych zakupów w atrakcyjnych cenach. Kurier przywiezie ci zamówienie pod wskazany przez ciebie adres. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, rodziny, znajomych. W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy do zakładek zamieszczonych na naszej stronie internetowej.

Product added to wishlist
Product added to compare.