Akcesoria do metkowania

Akcesoria do metkowania

IGŁY DO PISTOLETÓW ARROW

10254
5,50 zł
Igły do pistoletów - metkownic służą do zamocowania etykiety poprzez wstrzelenie za pomocą pistoletu.
ETYKIETY KARTONOWE BABY MODE
Ostatnie sztuki w magazynie
Akcesoria do metkowania

ETYKIETY KARTONOWE BABY MODE

3,50 zł
Jednostronnie drukowane etykiety kartonowe o wymiarach 5 x 6,5 cm. Pakowane po 50 szt.
ETYKIETY KARTONOWE BEACH BABY
Ostatnie sztuki w magazynie
Akcesoria do metkowania

ETYKIETY KARTONOWE BEACH BABY

3,50 zł
Jednostronnie drukowane etykiety kartonowe o wymiarach 5 x 6,5 cm. pakowane po 50 szt.
Akcesoria do metkowania

ETYKIETY KARTONOWE MĘSKIE

3,50 zł
Etykiety kartonowe o wymiarach 8 x 5 cm, drukowane dwustronnie. Na jednej stronie znajduje się tabela wymiarów do zakreślenia, na drugiej sposób konserwacji. Pakowane po 50 szt.

Akcesoria do metkowania dla krawców

Propozycja sklepu krawieckiego Flek.pl to między innymi są akcesoria krawieckie, które służą do metkowania. Przydadzą się w zakładzie szewskim do umieszczenia aktualnych cen na produktach, które oferuje tego typu firma. Dostępne są pistolety do etykiet, plomby różnego rodzaju, igły do pistoletów. Wszystko to jest niezbędnym wyposażeniem profesjonalnego szewca. Dzięki nim każdy wchodzący do zakładu klient będzie znał cenę produktu, który jest na licznych półkach w twojej firmie. Buty, torebki, akcesoria, wkładki, fleki, łyżki do butów oraz wiele innych, które oferujesz w swojej firmie.

Wyposażenie zakładu krawieckiego

Akcesoria te wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Wytrzymają przez dłuższy czas użytkowania ich na co dzień. Cały dostępny u ciebie towar będzie miał swoją metkę. Wszystko będzie przejrzyście wyglądało. Klienci chętniej będą odwiedzać twój zakład szewski w celu naprawy swoich butów, kupna produktów, których będą w danej chwili potrzebować. Kobiety, mężczyźni w różnych kategoriach wiekowych. Każdy wybierze coś dla siebie, rodziny, znajomych oraz innych, którzy będą potrzebować usług profesjonalnego szewca w ich okolicy. Zamówienie zrobisz wygodnie przez internet. Bez wychodzenia z domu lub w miejscu, do którego się wybierzesz. Plaża, morze, hotel, pokój w domu, mieszkaniu oraz inne.

Artykuły dla krawców i do szwalni

Na dowolnym urządzeniu, które służy do korzystania z sieci. Komputer, laptop, tablet, inne, jakie posiadasz. Do zakupów zachęcają atrakcyjne ceny produktów w sklepie online flek.pl oraz szybka dostawa wybraną przez ciebie opcją. Kurier przywiezie ci twoje zamówienia pod wskazany adres. Może to być siedziba firmy, którą prowadzisz. Będzie ci wtedy wygodniej wyłożyć towar na swoje półki. Zaoszczędzisz cenny czas oraz pieniądze. Nie będziesz szukać tego wszystkiego w sklepach stacjonarnych z ograniczonymi godzinami otwarcia, wolnymi od handlu niedzielami.

Jakie artykuły krawieckie oferujemy?

Wszystko, czego potrzebujesz, do zakładu szewskiego kupisz na jednej stronie. Sklep szwalniczny online flek.pl dostępny jest dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Zawsze możesz dokonać zamówienia. Najlepiej większą ilość za jedną dostawą w atrakcyjnej cenie. Na stronie internetowej poznasz więcej szczegółów. Przeczytasz dostępne tam liczne zakładki, regulaminy. Wybierzesz dogodną formę kontaktu ze sklepem. Telefon, email oraz inne. Nie zastanawiaj się i zamów akcesoria do metkowania dla swojego zakładu. Ułatwią one codzienną pracę. Na pewno wybierzesz coś dla swojego zakładu szewskiego.

Product added to wishlist
Product added to compare.