Akcesoria krawieckie

Akcesoria krawieckie

Zestaw szpulek z nićmi

39,99 zł
Zestaw 48 plastikowych szpulek z nawiniętymi nićmi. Nawoje po 25 mb, nici 100 % polyester, 40/2.4
Akcesoria krawieckie

WIESZAK ODZIEŻOWY

11558
0,60 zł
Wieszak odzieżowy plastikowy o szerokość ramion: 38 cm. Idealny do wieszania spódnic lub spodni.Kolor biały.
Akcesoria krawieckie

WIESZAK ODZIEŻOWY

11558
0,60 zł
Wieszak odzieżowy plastikowy o szerokość ramion: 42,5 cm. Idealny do wieszania koszul.Kolor czarny.
Akcesoria krawieckie

WIESZAK ODZIEŻOWY

11558
0,60 zł
Wieszak odzieżowy plastikowy o szerokość ramion: 44 cm. Dzięki swojej konstrukcji idealny do wieszania spódnic.Kolor czarny.

Wyposażenie szwalnicze w sklepie dla krawców

Sklep flek.pl ma w swojej ofercie akcesoria szewskie oraz kaletnicze. Między innymi są to akcesoria krawieckie. Na przykład nożyczki różnego rodzaju, specjalna kredka krawiecka, kredki świecowe, zestaw przydatny w podróży, długopis do skóry, naparstki, zatrzaski i wiele innych. Takie akcesoria przydadzą się w wielu sytuacjach osobom prywatnym oraz szewcom, którzy prowadzą swój zakład. Dzięki nim będą mieć ułatwioną pracę na co dzień. Sprawi im ona przyjemność. Naprawią więcej butów, które tego wymagają.

Co znajdziesz w sklepie krawieckim?

Zadowoleni klienci będą wracać z kolejnymi parami obuwia wymagającymi naprawy z zakresu usług oferowanych przez szewca. Będą mieć naprawione buty na dłuższy czas. Z usług szewca mogą skorzystać osoby w różnych kategoriach wiekowych. Kobiety, mężczyźni, nastolatki. Każdy, kto potrzebuje naprawić swoje ulubione obuwie, w którym chodzi na co dzień i chce, żeby jeszcze wytrzymało jeszcze przez jakiś czas, dopóki nie kupi nowego. Profesjonalny szewc oceni, czy buty nadają się do naprawy w danym czasie, czy już niestety trzeba je wyrzucić. Usługi te przydadzą się na co dzień, na wyjeździe wakacyjnym krótszym lub dłuższym.

Artykuły dla krawców i do szwalnie w dobrej cenie

Może się zdarzyć, że odpadnie obcas, trzeba będzie zrobić nowy lub dokonać drobnej naprawy polegającej na przyklejeniu jakiegoś elementu danego obuwia. I wtedy pobyt będzie bardziej udany, buty naprawione. Wytrzymają przynajmniej do powrotu z urlopu lub dłużej. Akcesoria oferowane przez sklep online flek.pl są wysokiej jakości, wykonane z wytrzymałych materiałów, które będą służyć wiele lat.

Dlaczego warto kupić w naszym sklepie krawieckim?

Dopiero po dłuższym czasie wymienisz je na nowe. Zamówienie złożysz wygodnie przez internet z pomocą dowolnego urządzenia z dostępem do sieci. Laptop, tablet, komputer, telefon i inne, które posiadasz. Zaoszczędzisz czas i pieniądze. Nie będziesz szukać tego wszystkiego w sklepach stacjonarnych z ograniczonymi godzinami otwarcia. Sklep krawiecki flek.pl dostępny jest przez cały tydzień. Zakupy zrobisz kiedy masz czas, ochotę oraz pieniądze. W dowolnym miejscu, w którym posiadasz internet. Do zrobienia większych zakupów przekonuje także szybka dostawa wybraną przez ciebie opcją. Kurier przywiezie ci twoje zamówienie pod wskazany adres. Nie zastanawiaj się i zamów potrzebne akcesoria szewskie w sklepie flek.pl. W celu poznania większej ilości szczegółów oraz regulaminu zapraszamy na naszą stronę internetową. Znajdziesz tam potrzebne zakładki, które cię zainteresują. Zapraszamy do skorzystania z oferty. Na pewno znajdziesz coś dla siebie i swojej firmy zajmującej się usługami tego typu.

Product added to wishlist
Product added to compare.