Taśmy i lamówki krawieckie

Taśma termo 10 mm Taśma termo 10 mm 2
  • Wyprzedaż!
Ostatnie sztuki w magazynie
Wyposażenie szwalni

Taśma termo 10 mm

20,00 zł
Taśma termo-przylepna do podklejania tkanin żelazkiem bez potrzeby szycia. Jest to siatka wykonana z kleju poliamidowego, służąca do podklejania podwiniętych części materiału, np. nogawki spodni, spódnice, rękawy. Poprzez użycie  rozgrzanego żelazka - bez szycia Rolka zawiera 100 metrów. Cena za 1 rolkę.
Wyposażenie szwalni

Taśma termo 15 mm

28,70 zł
Taśma termo-przylepna do podklejania tkanin żelazkiem bez potrzeby szycia. Jest to siatka wykonana z kleju poliamidowego, służąca do podklejania podwiniętych części materiału, np. nogawki spodni, spódnice, rękawy. Poprzez użycie  rozgrzanego żelazka - bez szycia Rolka zawiera 100 metrów. Cena za 1 rolkę.
Wyposażenie szwalni

Taśma termo 20 mm

34,00 zł
Taśma termo-przylepna do podklejania tkanin żelazkiem bez potrzeby szycia. Jest to siatka wykonana z kleju poliamidowego, służąca do podklejania podwiniętych części materiału, np. nogawki spodni, spódnice, rękawy. Poprzez użycie  rozgrzanego żelazka - bez szycia Rolka zawiera 100 metrów. Cena za 1 rolkę.

Profesjonalne taśmy i lamówki dla krawców

Poznaj sprawdzone artykuły szewskie, kaletnicze, krawieckie w dobrych cenach. Między innymi taśmy i lamówki krawieckie. Przydadzą się w szwalni, ułatwią codzienną pracę. Wykonane z dobrej jakości materiału, który przetrwa podczas szycia i nie tylko. Skorzystać mogą firmy i osoby prywatne. Osoby w różnych kategoriach wiekowych. Kobiety, mężczyźni, każdy, kto potrzebuje wykonać drobne prace krawieckie lub większe, którymi zajmuje się szwalnia.

Artykuły szwalnicze w niskich cenach

Taśmy i lamówki krawieckie będą potrzebne w wielu sytuacjach. Dostępne w wielu kolorach do wyboru. Na przykład czarnym, białym, innym. Będą pasowały do rzeczy, do których mają być przyszyte. Każdy wybierze coś dla siebie i swojej pracowni. Lamówki służą jako wieszaczki z materiału, które przyszywa się do ścierek kuchennych, ręczników i innych, które tego wymagają. Sprzedawane są w krążkach, które mają pięćdziesiąt metrów lamówki. Taka ilość wystarczy na wiele zastosowań. W zależności od tego ile potrzebujesz mieć takich akcesoriów. Zamów tyle, ile chcesz. Sklep flek.pl oferuje różne rodzaje taśm krawieckich, które przyzywa się do spodni, spódnic. Chronią one odzież przed uszkodzeniem ich brzegów.

Wyposażenie szwalni w hurcie krawieckim

Dzięki temu ubrania będą dłużej ci służyć. Zamówienie złożysz wygodnie przez internet. Kupisz taśmy i lamówki krawieckie dla siebie lub swojej firmy. Zrobisz to na dowolnie wybranym urządzeniu z dostępem do sieci, które posiadasz. Tablet, telefon, komputer, laptop lub inne, jakie posiadasz. Jak również w każdym miejscu, gdzie lubisz przeglądać strony internetowe i robić zakupy online. Balkon, taras, pokój, hotel, plaża, dom i wiele innych. Możliwości jest sporo, wybierz swoją.

Co jeszcze znajdę w sklepie dla krawca?

Do zakupów zachęcają atrakcyjne ceny w sklepie dla krawców flek.pl, a także szybka dostawa wybraną przez ciebie opcją. Profesjonalny kurier przywiezie ci twoje zamówienie pod wskazany adres firmowy lub prywatny. Sklep internetowy flek.pl jest zawsze do twojej dyspozycji. Czynny dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Na pewno zdążysz kupić wybrane przez siebie produkty. Zaoszczędzisz cenny czas oraz pieniądze. Nie będziesz szukać taśm i lamówek krawieckich w sklepach stacjonarnych, zatłoczonych centrach handlowych, które mają ograniczone godziny otwarcia, wolne od handlu niedziele. W celu poznania większej ilości szczegółów zajrzyj stronę internetową flek.pl. Przeczytaj regulaminy oraz inne informacje, które cię w danej chwili zainteresują. Nie zastanawiaj się i zamów lamówki i taśmy krawieckie, żeby mieć, jak przyjdą nowi lub stali klienci.

Product added to wishlist
Product added to compare.