Plastikowe kostka

Zamek kostka K20 z dwoma uchwytami rozdzielczy 160 cm Zamek kostka K20 z dwoma uchwytami rozdzielczy 160 cm 2
Ostatnie sztuki w magazynie
Zamek plastikowy rozdzielczy, długości 160 cm z dwoma uchwytami. Idealny do namiotów, trampolin, pokrowców, zadaszeń, plandek, łodzi itp. Grubość kostki po zamknięciu 9 mm. Kolor czarny. Cena za 1 sztukę.
Plastikowe kostka

ZAMEK KOSTKA 5 ROZDZIELCZY ECRI

ECRI
5,00 zł
ZAMEK PLASTIKOWY KOSTKA ROZM.5 ROZDZIELCZY. KOLOR ECRI, ODCIEŃ MOŻE SIĘ LEKKO RÓŻNIĆ OD ZDJĘCIA ZE WZGLĘDU NA PARAMETRY WYŚWIETLANYCH MATRYC.
Plastikowe kostka

ZAMEK KOSTKA 5 ROZDZIELCZY BIAŁY

biały
5,00 zł
ZAMEK PLASTIKOWY KOSTKA ROZM.5 ROZDZIELCZY. KOLOR biały. ODCIEŃ MOŻE SIĘ LEKKO RÓŻNIĆ OD ZDJĘCIA ZE WZGLĘDU NA PARAMETRY WYŚWIETLANYCH MATRYC.
Plastikowe kostka

ZAMEK KOSTKA 5 ROZDZIELCZY BRĄZOWY

brązowy
5,00 zł
ZAMEK PLASTIKOWY KOSTKA ROZM.5 ROZDZIELCZY. KOLOR brązowy.  ODCIEŃ MOŻE SIĘ LEKKO RÓŻNIĆ OD ZDJĘCIA ZE WZGLĘDU NA PARAMETRY WYŚWIETLANYCH MATRYC.

Zamki i suwaki - Kostka

Zamek to rozwiązanie, które najczęściej wykorzystujemy nie tylko w sportowych ubraniach, kurtkach, spodniach, ale też w różnego rodzaju pokrowcach. Ten sprawdzony, stosowany od wielu lat sposób zamykania, zapinania i zabezpieczania, cieszy się popularnością wśród wielu osób. Nieco rzadziej, niż klasyczne zamki i suwaki, widujemy zamki kostka, wyposażone w dwa suwaki. Na czym polega na technologia? To proste rozwiązanie na pewno widzieliśmy w walizkach.

Plastikowe zamki i suwaki do odzieży

Dzięki niemu sami wybieramy miejsce, do którego dociągamy zamek, bowiem decydujemy o tym, z którego punktu zaczyna i w którym miejscu kończy swoje działanie suwak. To pozwala na idealne dostęp do swoich rzeczy, niezależnie od tego, czy preferujemy otwieranie walizki od strony dłuższego boku, czy ułożenie naszych przedmiotów wewnątrz niej decyduje o tym, że wolimy otwierać ją od boku krótszego. Takie uniwersalny sposób pozwala całkowicie zindywidualizować sposób otwarcia torby i wybrać taką opcję, która będzie dla nas najwygodniejsza. Zamek kostka dwustronny możemy wykorzystać nie tylko w plecakach i walizkach. Doskonale sprawdzi się też w ubraniach.

Zamki błyskawiczne w hurcie krawieckim

Zamki błyskawiczne to coś, bez czego nie wyobrażamy sobie kurtki sportowej. Stosowane są również w bardziej eleganckich częściach garderoby: w stylowych płaszczach, paltach, modnych kurtkach przeciwdeszczowych. Fakt, że można je rozsuwać zarówno od góry jak i od dołu sprawia, że noszenie danej odzieży wierzchniej jest dużo bardzie praktyczne. Jeśli posiadamy odzież sportową i chcemy dostać się do kieszeni, która znajduje się w ubraniu pod spodem, nie będziemy zmuszeni do rozsuwania całej kurtki w klasyczny sposób, a więc od góry. Wystarczy, że wykorzystamy to, że posiadamy zamek kostka dwustronny; dzięki niemu z łatwością rozsuniemy kurtkę od dołu.

Jaki zamek błyskawiczny warto kupić w sklepie krawieckim?

Z kolei w bardziej eleganckich płaszczach, za pomocą takiego zamka możemy zmienić swoją stylizację, dopasować ją idealnie do warunków pogodowych. Dłuższy, ciepły płaszcz, rozsunięty od dołu, pozwoli nam na ochłodzenie, bez odsłaniania na wiatr takich ważnych obszarów jak gardło czy płuca. Zamki kostka dwustronne oferowane przez nasz sklep to rozwiązania, które pozwolą ci cieszyć się swoją garderobą w całkiem nowy sposób. Dzięki nim używanie ubrań, walizek i futerałów będzie przyjemniejsze i wygodniejsze. Oferujemy różnorodne rozwiązania, co pozwoli ci z łatwością znaleźć idealny zamek dla siebie. W razie jakichkolwiek problemów z dobraniem zamka, służymy fachową pomocą. Sprawdź dwustronny zamek kostka i odkryj nowy wymiar wygody, która będzie towarzyszyć ci na co dzień.

Product added to wishlist
Product added to compare.