Półkola metalowe i plastikowe

Półkola metalowe i plastikowe

PÓŁKOLA METALOWE 10 MM

1,00 zł
Półkola gięte z drutu o średnicy 1,5 mm i wymiarach wewnętrznych 10 x 8 mm.
Półkola metalowe i plastikowe

PÓŁKOLA METALOWE 14 MM

1,00 zł
Półkola gięte z drutu o średnicy 2 mm i wymiarach wewnętrznych 14 x 12 mm.
Półkola metalowe i plastikowe

PÓŁKOLA METALOWE 16 MM

1,00 zł
Półkola gięte z drutu o średnicy 2 mm i wymiarach wewnętrznych 16 x 13 mm.

Rymarskie Półkola metalowe i plastikowe

Półkola rymarskie typu D-ring należą do tych wyrobów kaletniczych, które są bardzo często używane w przemyśle. Półkola rymarskie wykorzystywane są do produkcji wyrobów galanteryjnych, obuwniczych i odzieżowych. Półkola w naszym sklepie są wysokiej jakości. Wykonane z metalu czy plastiku są odporne na obciążenia. Nasze półkola są trwałe i mocne i wytrzymają nawet duże obciążenia. Półkola rymarskie są stosowane szczególnie przy paskach do torebek, toreb, plecaków, ale także butów. Nasze półkola wykonane są ze stalowego drutu.

Artykuły rymarskie w sprzedaży hurtowej i detalicznej

Posiadamy bardzo dużo rozmiarów, tak aby móc dopasować do różnego rodzaju pasków. Półkola rymarskie mają bardzo dużo zastosowań. Jedno z nich jest praktyczne. Są łącznikiem wszelkiego rodzaju pasków, albo z drugą częścią paska, albo z karabińczykiem czy innego rodzaju haczykiem łączącym. W galanterii skórzanej znajdziemy je w niemal każdej torebce, teczce, plecaku. W branży obuwniczej, można je stosować jako ozdoba czy dodatek do pasków do butów. W branży odzieżowej może mieć bardzo szerokie zastosowanie, bo może też być ozdobą, ciekawym uzupełnieniem stroju. Mogą być wykorzystywane też w kosmetyczkach, saszetkach, torbach na laptopa, torbach na różnego rodzaju akcesoria, oraz torby profesjonalne, do wykonywania czynności zawodowych.

Okucia kaletnicze i rymarskie w niskich cenach

Ważna w ich wypadku jest wytrzymałość, bo nie można sobie wyobrazić, że półkole to będzie się odkształcać czy łatwo urywać pod wpływem ciężaru. Mogą one być też używane do rzeczy lekkich - do smyczy czy szelek, ale również do taśm nośnych używanych przy nerkach na przykład. Półkola metalowe przypisana się też na przykład do plecaków turystycznych czy militarnych, do spodni turystycznych i taktycznych, do butów czy do innej odzieży taktycznej i turystycznej, po to, aby móc do nich przyczepić inne akcesoria - latarkę, gwizdek, kompas, kubek metalowy i inne małe gadżety turystyczne, górskie czy militarne, które chcemy mieć zawsze pod ręką. Mogą nam też służyć do doczepienia do wózka, aby móc sobie przyczepić zakupy, aby nie obciążać się dodatkowo.

Jakie półkola rymarskie znajdziesz w naszym sklepie?

Możemy też za ich pomocą połączyć siatki z zakupami w jedno. Mogą nam się przydać również w domu do zawieszenia czegoś blisko biurka czy w pracowni, aby porozmieszczać rożnego rodzaju rzeczy, które nam są potrzebne, a gracą nam na stole. W naszej ofercie posiadamy bardzo duży wybór rozmiarów, tak aby można było kupić cały zestaw, do wielu różnych pasków czy taśm. Każdy produkt jest szczegółowo opisany, a wymiary podane co do centymetra. Solidne okucia kaletnicze i rymarskie znajdziesz właśnie u nas.

Product added to wishlist
Product added to compare.