Magnesy

2,50 zł
Magnetyczne zapięcia w kolorze niklowanym składające się z dwóch elementów idealnie mogą zastąpić zatrzaski. Nie wymagają nabijania a rozstaw dziurek do przyszycia to 1 cm. Mogą być stosowane jako zapięcia kryte np w listwach lub elementach szybkiego odpinania. Całkowita wysokość 3 mm, średnica 14 mm. Cena za 1 kpl.
2,50 zł
Magnetyczne zapięcia w kolorze niklowanym składające się z dwóch elementów idealnie mogą zastąpić zatrzaski. Nie wymagają nabijania a rozstaw dziurek do przyszycia to 1 cm. Mogą być stosowane jako zapięcia kryte np w listwach lub elementach szybkiego odpinania. Całkowita wysokość 5 mm, średnica 18 mm. Cena za 1 kpl.

Magnesy kaletnicze, rymarskie

Nasz sklep z artykułami krawieckimi, pasmanteryjnymi, kaletniczymi i rymarskimi w swojej ofercie posiada magnesy. Są to bardzo często używane w branży półprodukty do wyrobu różnego rodzaju akcesoriów, dodatków, galanterii. Zapięcia magnetyczne w naszym sklepie charakteryzują się małym rozmiarem, tym, że są płaskie, ale posiadają tylko oznaczenie środka magnesu. Magnesy są dostępne w dwóch popularnych rozmiarach - 14 i 18. Zapięcia magnetyczne metalowe posiadamy w czterech kolorach: złotym, niklowanym, starego złota, czarnego niklu. Dzięki tak dużemu wyborowi kolorów, możemy dobrać zapięcia do wielu produktów, tak aby kolorystycznie dobrze współgrały ze sobą.

Magnesy dla kaletników i rymarzy

Zapięcia magnetyczne mają ogromną ilość zastosowań. Po pierwsze będą służyły jako zapięcia torebek, toreb, neseserów, w plecakach, itp. W torebkach mogą być zapięciem dodanym w środku torebki, albo na klapie. Magnesy są szybkim sposobem na zapięcie, nie tak łatwo jest też je odpiąć - trzeba użyć do tego siły. Magnesy w torebkach są alternatywą dla guzików, sznurków, wiązań, zamków błyskawicznych. Jednak bardzo często magnesy są dodatkowym zapięciem oprócz zamków błyskawicznych na przykład.

Magnesy na torby, torebki, plecaki, do neseserów

Zapięcia magnetyczne służyć mogą również jako zapięcie kurtek, wszelkiego rodzaju kieszeni w odzieży, galanterii oraz do zapięć butów. Może też stworzyć ciekawą alternatywę dla standardowego zapięcia paska, poprzez dodanie na koniec magnesu. Magnesy mogą też być dodane do kosmetyczek, portmonetek, portfeli, parasolów. Magnesy można też stosować do zapinania notatników, kalendarzy i organizerów. Takie zapięcie chroni przed niepotrzebnym otwarciem. Magnesy często są łatwiejszym, szybszym zapięciem, ale też dokładniejszym i bardziej wytrzymałym. Guzik może się odpiąć, albo urwać, sznurek urwać, zamek błyskawiczny zepsuć się.

Zapięcia magnetyczne w sklepie kaletniczym

Nasze magnesy są wysokiej jakości, są odporne na czynniki zewnętrzne, na warunki atmosferyczne. Zastosowanie magnesów może być różnorodne, można też wymyślić samemu ciekawe zastosowania. Montaż magnesów jest bardzo łatwy, można samemu coś z nich wymyślić. Poznaj też inne nasze okucia kaletnicze i rymarskie. Nie ważne czy jesteś dużym przedsiębiorstwem, które produkuje mnóstwo torebek czy odzieży z użyciem magnesów, czy małym, który robi swoje autorskie torebki i sprzedaje ich małą ilość -  posiadamy atrakcyjną cenę dla każdego. Każda ilość w zamówieniu zostanie przez nas zrealizowana. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, doradztwo w sprawie dobrania odpowiednich produktów do sposobu ich spożytkowania. Realizujemy zamówienia szybko i solidnie oraz oferujemy atrakcyjne ceny.

Product added to wishlist
Product added to compare.