Rączki do toreb i neseserów

RĄCZKA 510-9015 RĄCZKA 510-9015 2
Ostatnie sztuki w magazynie
Rączki do toreb i neseserów

RĄCZKA 510-9015

11151
15,00 zł
Rączki do toreb i neseserów

RĄCZKA CHOWANA 515-9155

02403
20,00 zł
Plastikowa rączka służąca do trzymania torby, aktówki, walizki, neseserów nocowana na 4 śruby. Całkowita długość rączki 27,6 cm, zewnętrzne otwory na śrubki 26,5 cm, wewnętrzne otwory na śrubki 20 cm. Śrubki nie wchodzą w skład rączki. Rączka plastikowa 25/276 mm czarna 1 sztszerokość: 25 mmdługość: 276 mmkolor: czarnyopakowanie: 1 szt. nie zawiera...
Rączki do toreb i neseserów

RĄCZKA

02852
8,00 zł
Plastikowa rączka służąca do trzymania torby, aktówki, walizki, neseserów nocowana na metalową maskującą szynę na 4 nity lub śruby o rozstawie co 2,1 cm.Kolor czarny, wymiary 16/135 mm. Cena za 1 szt. nie zawiera nitów ani śrub montażowych.
Rączki do toreb i neseserów

RĄCZKA

02854
15,00 zł
Plastikowa rączka służąca do trzymania torby, aktówki, walizki, neseserów nocowana na nity lub śruby o rozstawie 3,3x3,3x3,5 cm. Rączka plastikowa 25/224 mm czarna 1 sztszerokość: 25 mmdługość: 224 mmkolor: czarnyopakowanie: 1 szt. nie zawiera nitów ani śrub montażowych
Rączki do toreb i neseserów

RĄCZKA

02855
15,00 zł
Rączki do toreb i neseserów

RĄCZKA DO WALIZKI I NESESERA 518-9013

11152
15,00 zł
Plastikowa rączka służąca do trzymania torby, aktówki, walizki, neseserów nocowana na nity lub śruby o rozstawie wewnętrznym 16 a zewnętrznym 19,5 cm. Rączka plastikowa 26/211 mm czarna 1 sztszerokość: 26 mmdługość: 211 mmkolor: czarnyopakowanie: 1 szt. nie zawiera nitów ani śrub montażowych.
Rączki do toreb i neseserów

Pasek, Paski z metra ozdobne

cętki leoparda
10,00 zł
Pasek welurowy brązowy w czarne cętki leoparda o szerokości 14 mm podszywany i wzmacniany po lewej stronie czarną taśmą rypsową. Idealny na rączki, paski do torebek, smycze, szelki, obroże itp. Cena za 1 mb. 
Rączki do toreb i neseserów

Pasek, Paski z metra ozdobne

przypominające burberry
10,00 zł
Pasek z materiału szerokości 10 mm podszywany i wzmacniany od lewej strony bordową taśmą rypsową. Idealny na rączki, paski do torebek, smycze, szelki, obroże itp. Cena za 1 mb. 
Rączki do toreb i neseserów

Pasek, Paski z metra ozdobne

beżowy
10,00 zł
Pasek z materiału szerokości 10 mm podszywany i wzmacniany od lewej strony beżową taśmą rypsową. Idealny na rączki, paski do torebek, smycze, szelki, obroże itp. Cena za 1 mb. 
Rączki do toreb i neseserów

Pasek, Paski z metra ozdobne

czerwona kratka
10,00 zł
Pasek z materiału szerokości 10 mm przeszywany i wzmacniany od środka. Idealny na rączki, paski do torebek, smycze, szelki, obroże itp. Cena za 1 mb. 
Rączki do toreb i neseserów

Pasek, Paski z metra ozdobne

kratka
10,00 zł
Pasek z materiału szerokości 14 mm podszywany i wzmacniany po lewej stronie czarną taśmą rypsową. Kolory wzoru: zielony, granatowy, czerwony, żółty, biały. Idealny na rączki, paski do torebek, smycze, szelki, obroże itp. Cena za 1 mb. 

Kaletnicze rączki do toreb i neseserów

Rączki do toreb i neseserów w naszym sklepie to wysokiej jakości okucia kaletnicze i rymarskie, które są łatwe w montażu i wykonane z tworzywa sztucznego lub plastiku. Przy tym są wytrzymałe nawet na duże obciążenia. Wszelkie rozmiary mocowania, długość rączki podana jest na zdjęciu oraz w szczegółach. Są to rozmiary uniwersalne, używane w większości toreb i neseserów dostępnych na rynku. Nasze rączki mogą być też stosowane przy produkcji walizek podróżnych, nawet takich, które pomieszczą 20 kg bagaż, a nawet i cięższy.

Praktyczne uchwyty do toreb, neseserów

Rączki są na tyle wygodne, że będzie łatwo przenosić walizki z miejsca na miejsce na lotnisku, przy wsiadaniu do autobusu czy pociągu. Mają one wiele zastosowań i wytrzymają w każdych warunkach, nawet ciągłych podróży i codziennego używania torebek i neseserów. Rączki dostępne w naszym sklepie internetowym są bardzo łatwe w montażu. Są one mocowane na śruby lub nity. Rączki posiadają różnorodny rozstaw śrub. Posiadamy też rączki, które mocowane są w takim sam sposób, ale dodatkowo z metalową maskującą szyną. Dzięki temu, że mocowanie jest złożone - wchodzi w jego skład kilka śrubek, możemy mieć pewność, że będzie ono trzymać się bez problemów, że rączka wytrzyma nawet duże obciążenia. Wiemy jak ważne dla naszych klientów jest to, żeby rączka nagle nie urwała się, dlatego w naszym sklepie znajdą Państwo najlepsze rączki do produkcji toreb i neseserów.

Duży wybór rączek do toreb w sklepie kaletniczym

Posiadamy kilka rodzajów rączek. Mamy w naszej ofercie płaskie rączki, które wystarczy chwycić i od razu można nosić, łatwo dostosowują się do tego jak trzymamy i jakie jest obciążenie. Posiadamy też rączki opadające, które trzeba podnieść kiedy chcemy użyć naszej torby czy nesesera. Jednak każda z rączek jest niezwykle ergonomiczna, wykonana z takich materiałów, że nie ślizgają się w rękach, nawet gdy mamy bardzo spocone ręce. Utrzymują się długo w dobrym stanie, są odporne na różne czynniki atmosferyczne. Również mocowania są bardzo wytrzymałe.

Akcesoria do toreb i neseserów

Rączki są  odpowiedniej grubości, dlatego łatwo dostosowują się do dłoni. Jest możliwość zakupienia rączek pojedynczo, ale też hurtowo. Jesteśmy otwarci na klientów, którzy zajmują się produkcją toreb i neseserów, ale także amatorów kaletnictwa, którzy w domowych warunkach wymieniają rączki sobie i innym. Rączki nie posiadają w zestawie śrubek czy nitów. Posiadamy rączki do toreb w czarnym kolorze. Nasza firma dba o odpowiednią obsługę każdego klienta, aby był zadowolony nie tylko z produktu, ale też z odpowiedniego traktowania przez naszych pracowników.

Product added to wishlist
Product added to compare.