Strona Główna >

Uchwyty kaletnicze 

Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Uchwyty kaletnicze i rymarskie

W naszym sklepie z akcesoriami szewskimi i krawieckimi można nabyć uchwyty do toreb mocujące paski lub rączki. Są one wysokiej jakości, mocowane na wyginane wąsy, dlatego montaż jest bardzo łatwy i szybki. Uchwyty do toreb są często używane w produkcji galanterii skórzanej, wszelkich małych i dużych torebek z różnych materiałów, przeznaczone do noszenia różnego obciążenia. W naszej ofercie znajduje się duży wybór ciekawych wzorów bardzo grubych uchwytów, w różnych kolorach: złotym, antycznym złotym, antycznym srebrnym. Dodatkowo mają ciekawe, nietypowe kształty i są dużych rozmiarów.

Akcesoria kaletnicze i rymarskie

Dzięki temu będą nie tylko ciekawą ozdobą, ale również bardzo mocny, wytrzymałym rodzajem mocowania. Uchwyty będą pasować do każdego rodzaju torebki, niezależnie od materiału, stylu, wielkości, są to uchwyty uniwersalne, które zawsze będą ładnie się prezentowały. Przypominają trochę styl vintage, także mogą ładnie wyglądać z torebkami w tym stylu, ale do nowoczesnych również dobrze się dopasują. Uchwyty będą dobrze wyglądały w torbach różnych stylów - rockowym, eleganckim, miejskim, klasycznym. Rozmiar każdego pojedynczego uchwytu jest szczegółowo opisany, ale ogólnie każdy będzie pasować do pasków o różnej szerokości - i bardzo wąskich i szerokich.

Sklep z uchwytami kaletniczymi i rymarskimi

Uchwyty mogą być również stosowane jako haczyk do zawiedzenia czegoś. Jeśli mocowanie będzie współgrało, można użyć je do spodni taktycznych, plecaków turystycznych, butów, aby karabińczykami czy zaczepami wieszać różnego rodzaju rzeczy, które chcemy mieć pod ręką. Możemy spróbować zastosować w domu do przywieszania różnych akcesoriów - kuchennych czy łazienkowych. Mogą nam też służyć w pracowniach artystycznych i rękodzielniczych czy krawieckich do różnego rodzaju prac, ale też do zorganizowania sobie przestrzeni pracy, aby nic nam nie przeszkadzało. Możemy też samodzielnie zmienić sobie wygląd swojej torebki. Uchwyty kaletnicze w naszym sklepie są trwałe nie tylko na różnego rodzaju obciążenia.

Rączki kaletnicze

Będą bardzo długo służyć niezależnie od warunków atmosferycznych i ich przechowywania. Wykonane są z trwałego materiału, odpornego na rdzewienie i szarzenie. Takie okucia kaletnicze i rymarskie jak uchwyty mogą być łącznikiem z paskiem od torebki, ale też z karabińczykiem i innego rodzaju haczykami i rączkami do torebek. Nasze solidne uchwyty sprawiają, że nie martwisz się, że rączka się urwie czy nie wytrzyma obciążenia. Służyć będzie w każdego rodzaju torebkach: ciężkich torbach profesjonalnych, kuferkach, walizkach, torbach sportowych.

Nasze Nagrody