Zamki do toreb i neseserów

Zamki do toreb i neseserów

Zamek do torebki na magnes

10,00 zł
Metalowy ozdobny zamek do torebki zapinany na magnes, mocowany na nity.
17,60 zł
Metalowy dwupoziomowy zamek do teczki lub torebki o całkowitych maksymalnych rozmiarach 5 x 3 cm. Mocowany jedną z części do klapki a drugą do przodu torebki. Zapinany na kluczyk.  KOLOR : Stare złoto i srebrny. Proszę o podanie koloru.
6,00 zł
Metalowy zamek do torby, teczki, tornistra itp. wsuwany, składający się z dwóch elementów montażowych: górny w klapkę i dolny w przód torby. Wymiary zewnętrzne 5 x 5 cm. Kolor niklowany.
Zamki do toreb i neseserów

ZAMEK DO TECZEK TOREB

3,80 zł
Metalowy  zamek do teczki lub torebki o całkowitych maksymalnych rozmiarach 3,7 x 2,6 cm. Mocowany jedną z części do klapki a drugą do przodu torebki. Zapinany na kluczyk, bardzo prosty w montażu. 
Zamki do toreb i neseserów

ZAMEK DO TECZEK TOREB

10,00 zł
Metalowy  zamek do teczki lub torebki o całkowitych maksymalnych rozmiarach 3,7 x 4,5 cm. Mocowany jedną z części do klapki a drugą do przodu torebki. Zapinany na kluczyk, bardzo prosty w montażu. Kolor złoty.
Zamki do toreb i neseserów

ZAMEK DO TECZKI, TORBY, PLECAKA TYPU TIK-TAK

8,00 zł
Metalowy zamek do torby, teczki, tornistra itp. wsuwany, składający się z dwóch elementów montażowych: górny w klapkę i dolny w przód torby. Wymiary zewnętrzne 5,1 x 2,5 cm, bardzo prosty w montażu. 
Zamki do toreb i neseserów

ZAMEK DO TOREBEK AKTÓWEK

3,80 zł
Metalowy zamek z przekrętką do mocowania w klepkę i przód torby lub aktówki o wymiarach 2,2 x 2,2 cm. Kolor niklowany.

Kaletnicze i rymarskie zamki do toreb i neseserów

Czego oczekujemy od toreb i neseserów, służących nam do przenoszenia prywatnych rzeczy? Na myśl przychodzi na pewno odporność. Wybieramy przecież materiały wysokiej jakości, które nie zniszczą się przy niewielkich zmianach temperatur i które nie zaczną przecierać się czy pękać. Do głowy na pewno przyjdzie nam też elegancki wygląd. Niezależnie od tego, czy mowa o neseserze, który jest naszym towarzyszem w pracy, czy mowa o torbie podróżnej - zwyczajnie chcemy, aby oprócz funkcjonalności przedmiot taki charakteryzował się również atrakcyjnym wyglądem. Ale jest jeszcze jedna ważna kwestia - bezpieczeństwo. Jeśli oddajemy bagaż do luku bagażowego w samolocie, lub po prostu chcemy, aby na co dzień nikt niepowołany nie mógł dostać się do zawartości naszej torby, warto zadbać o takie rozwiązania.

Solidne zamki do toreb i neseserów

Zamki do toreb i neseserów, które klienci znajdą w naszym sklepie, charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Wykorzystano tu materiały, które odporne są na działanie różnych czynników atmosferycznych. To bardzo ważne, bowiem, jeśli będziemy używać danej torby w deszczu, nie będziemy musieli martwić się, że nasz zamek wkrótce pokryje się rdzą i przestanie spełniać skutecznie swoją podstawową ochronną funkcję.

Zamki do teczek i aktówek

Szeroki wybór oferowanych przez nas rozwiązań pozwoli wybrać naszym klientom taki zamek, który idealnie sprawdzi się w konkretnej aktówce, neseserze czy walizce. Do Tych dwóch pierwszych gadżetów proponujemy zamki o delikatnym wyglądzie, subtelnie, ale skutecznie ochronią przenoszone przez nas ważne dokumenty itp. Nieco inne zapięcia oferujemy osobom, które poszukują czegoś, co pozwoli im bezpiecznie podróżować. Dla takich klientów proponujemy zamek szyfrowany. Rozstawanie się ze swoim bagażem, nawet, jeśli tracimy go z oczu tylko na chwilę, jest przyczyną pewnego rodzaju dyskomfortu. Dotyczy to takich krótkich momentów, gdy z konieczności i braku innych możliwości odkładamy go w pociągu w miejsce, które niekoniecznie znajduje się w zasięgu naszego wzroku. Innym przykładem, gdy rozstajemy się z bagażem na dłużej, jest oddanie go do luku bagażowego.

Sklep z zamkami do toreb i neseserów

Na szczęście szyfrowane zamki do toreb i neseserów sprawią, że raz na zawsze pożegnasz się z takim dyskomfortem. Wystarczy, że wyposażysz swoją torbę podróżną w taki zamek, a następnie wybierzesz znany tylko tobie kod, za pomocą którego będziesz mógł skutecznie zabezpieczyć wnętrze swojego bagażu. W ten sposób zyskasz więcej pewności, że nikt niepowołany go nie otworzy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą okuć kaletniczych i rymarskich oraz do wybrania zamku, który najlepiej sprawdzi się w twoim przypadku.

Product added to wishlist
Product added to compare.