Pukle, Ćwieki

Pukle, Ćwieki

PUKLE ĆWIEKI 18 MM

11124
1,00 zł
Pukle, ćwieki metalowe mocowane na rozginane wąsy do ozdoby toreb, pasków itp. Łatwe w montażu, cena za 1 szt.

Pukle, Ćwieki kaletnicze, rymarskie

W naszym sklepie dostępne są ćwieki, które służą przede wszystkim temu, żeby ozdobić różnego rodzaju ubrania, obuwie, torebki, portmonetki, kosmetyczki, biżuterię w stylu rockowym i wiele innych akcesoriów. Mogą one stanowić skromną ozdobę, ale użyte w dużych ilościach mogą sprawić, że nasz docelowy ubiór będzie miał charakter, będzie się wyróżniał spośród skromnych ubrań bez ozdób. Pukle polecamy szczególnie producentom odzieży rockowej, gotyckiej, butom i bransoletom z tymi metalowymi dodatkami.

Kaletnicze okucia w dobrej cenie

Ćwieki jednak to nie tylko stały dodatek to odzieży tego stylu, ale z nią się kojarzą. W obecnych czasach wyróżnianie się strojem jest modne i nie kojarzy się negatywnie, dlatego są one używane niemalże wszędzie, w każdego typu odzieży. To trend również z mody ulicznej, a nawet klasycznej. Ćwieki to charakterystyczny złoty i srebrny połysk, który sprawia, że nie da się przejść obojętnie obok tego typu odzieży czy dodatków. Pukle, ćwieki kojarzono do tej pory tylko z pieszczochami, a aktualnie używa ich się wszędzie. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju ćwieki. Są to okrągłe pukle, które bez problemów mogą być dodatkiem do każdego rodzaju odzieży i akcesorium. Dzięki temu, że są niemalże płaskie, nie będzie się o nie zahaczać, nie będą przeszkadzać w codziennym życiu. Jednak, kiedy zajmujemy się produkcją odzieży czy dodatków kaletniczych z ćwiekami wystającymi, polecamy lekko zwężane wystające ćwieki oraz pukle kwadratowe.

Okucia rymarskie i kaletnicze - pukle, ćwieki

Mogą mieć one bardzo wiele zastosowań. Tak naprawdę można je w łatwy sposób przyczepiać do czego tylko chcemy i w takiej ilości jakiej chcemy. Są one przyczepianie metodą nitowania, za pomocą pojedynczych wąsów, a w przypadku kwadratowych za pomocą metalowych wąsów podwójnych. Są to ozdoby, które nigdy nie znikną z listy trendów. Szczególnie dobrze prezentują się na odzieży skórzanej - kurtkach, ramoneskach, odzieży motocyklowej, sukienkach i butach skórzanych oraz paskach do spodni czy spódnic. Ćwieki mogą też służyć jako ozdoba nie tylko naszego ubioru, ale wszelkiego rodzaju dodatków domowych, elementów dekoracyjnych, ale też projektów rękodzielniczych.

Sklep kaletniczy i rymarski zaprasza

Mogą być stosowane na warsztatach wszelkiego rodzaju, w małych pracowniach, ale też w dużych przedsiębiorstwach produkcji odzieży i dodatków. Oferujemy atrakcyjną cenę za dużą ilość sztuk, ale sprzedajemy również pojedyncze sztuki. Sprawdź inne nasze okucia kaletnicze i rymarskie. Nasza firma oferuje profesjonalną obsługę oraz znajomość branży od podszewki. Oferujemy nie tylko produkty wysokiej jakości, ale też doradztwo i pomoc w dobraniu produktów.

Product added to wishlist
Product added to compare.