Katalog

Włączone filtry:
  Strona Główna >

  Stopki i podstawki pod torby 

  Jest 4 produktów.
  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

  Rymarskie stopki i podstawki pod torby

  Każda osoba, która chociaż trochę interesuje się modą, wie, jak ważne są dodatki. Kreacja wzbogacona odpowiednimi gadżetami, takimi jak stylowe nakrycie głowy, eleganckie rękawiczki czy nietuzinkowa biżuteria, nabiera całkowicie nowej jakości. Nawet nieciekawa część garderoby w parze z odpowiednim dodatkiem może stać się modnym rozwiązaniem. Do takich dodatków zaliczyć można m.in. torby, torebki, teczki i nesesery. Nie wystarczy jednak jedynie zaopatrzyć się w stylowy dodatek; należy umieć także odpowiednio o niego zadbać.

  Okucia do toreb i neseserów

  Nawet wyroby wykonane z najwyższej jakości materiałów, ulegną zniszczeniu, jeśli nie będziemy właściwie o nie dbać. Na rynku znaleźć można wiele różnorodnych środków do impregnacji wyrobów ze skóry czy tworzyw sztucznych. Żywot naszej ulubionej torebki czy neseseru przedłużą również stopki i podstawki pod torby. Produkty, które znaleźć można w tej kategorii, powstały z myślą o osobach, które dbają o swoje rzeczy, i którym zależy na eleganckim wyglądzie. Nasze okucia kaletnicze i rymarskie takiej jak  stopki i podstawki wykonane zostały z odpornych materiałów, uniemożliwiających bezpośrednie stykanie się torby z podłożem.

  Akcesoria do toreb dla kaletników i rymarzy

  Niezależnie od tego, czy jesteśmy w trakcie podróży i dzierżymy pokaźnych rozmiarów torbę, czy spieszymy się do pracy, mając w dłoni neseser - czasem okoliczności wymagają tego, żeby na chwilę odłożyć bagaż lub aktówkę na ziemię. Zabrudzone podłoże, pokryte wodą lub błotem, może nie tylko znacznie zmniejszyć walory estetyczne naszej ulubionej torby, ale również pozbawić jej podstawowej funkcjonalności, bowiem zniszczony materiał szybciej się przeciera. Taki scenariusz jest tym bardziej przykry, że na stylowe dodatki jesteśmy w stanie wydać całkiem pokaźne kwoty. Na szczęście podobnym incydentom można zapobiec.

  Sklep rymarski i kaletniczy zaprasza

  Stopki i podstawki pod torby dostępne w naszym sklepie to funkcjonalne i wytrzymałe rozwiązania, które skutecznie ochronią torbę przed przedwczesnym zniszczeniem. Takie produkty, jak metalowe okucia kaletnicze czy podstawki ochronne stanowić będą dyskretną barierę między zabrudzonym podłożem a naszą ulubioną torbą. Nie tylko pozwolą oszczędzić pieniądze, które być może trzeba by było wydać na jej naprawę, ale też pozwolą posiadaczowi torby cieszyć się komfortem psychicznym, bowiem bez dłuższego zastanowienia będzie mógł on odłożyć torbę na podłoże. Nie od dziś wiadomo, że zamiast mierzyć się z niekorzystna sytuacją lepiej jest jej zapobiec. Używając oferowanych przez nas stopek i podstawek raz na zawsze zażegnasz problem szybko niszczących się dodatków, a twoje torby i torebki pozostaną dłużej w nieskazitelnym stanie.

  Nasze Nagrody