Krawieckie

NICI TALIA 80E 1000mb NICI TALIA 80E 1000mb 2
Dostępny produkt z innymi opcjami
4,80 zł
Specjalistyczne nici przeznaczone do lekkiej i ciężkiej konfekcji damskiej i męskiej, bielizny, odzieży jeansowej, roboczej, ochronnej i sportowej, śpiworów oraz do pikowania tkanin.
Arena jest nicią wytworzoną z poliestru ciętego poprzez skręcanie dwóch lub więcej przędz pojedynczych. Stosuje się je do szycia bielizny osobistej, pościelowej, ubrań dziecięcych, damskich i męskich. Jest niezastąpiona w produkcji płaszczy, kurtek odzieży roboczej i jeansu, strojów sportowych, jak również zasłon i firan. Doskonała do pikowania, na...

Dobre nici krawieckie

Dobre nici krawieckie to podstawa pracowni krawieckiej. Są bowiem najważniejszym elementem krawieckim i bardzo ważne jest, żeby wybierać te najwyższej jakości, trwałe na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, czy czynniki chemiczne, jak na przykład proszki do prania oraz zewnętrzne, a więc słońce i światło. Poliestrowe nici są niezwykle trwałe, wytrzymałe i mocne. Nadają się do wszelkiego rodzaju projektów krawieckich i maja szerokie zastosowanie. Nici krawieckie tego rodzaju nie rwą się oraz nie przecierają. Kolejną zaletą jest oczywiście szeroka paleta barw.

Duży wybór nici krawieckich w sklepie dla krawców

Kolory w jakich występują nici są stonowane, jak również niezwykle żywe i wyraziste, a co najważniejsze kolory te są trwałe na spieranie. Ponadto nie blakną i nie płowieją pod wpływem promieni słonecznych. Są bowiem odporne na tego typu czynniki. Nici tego typu to podstawowy element każdego krawca oraz krawcowej, jak również każdej rękodzielniczki. W zależności od rodzaju, nici poliestrowe są niezastąpione przy szyciu zarówno delikatnej bielizny, jak również sztywnej i grubej garderoby jeansowej.

Nici poliestrowe dla krawców i do szwalni

Nici poliestrowe idealnie sprawdzą się też do pikowania kołder, śpiworów, jak również innych tkanin. Nadają się też oczywiście do szycia elementów pościeli, czy też garderoby dziecięcej. Znajdą także zastosowanie do produkcji trwałej odzieży sportowej, ochronnej, czy nawet roboczej, podatnej na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, czy chemiczne. Tego typu nici będą także idealne do szycia firan oraz zasłon, czyli projektów krawieckich wielkogabarytowych i niekiedy dosyć ciężkich. Oprócz projektów krawieckich, nici tego typu będą doskonałe do wykorzystania ich na przykład do haftowania. Poliestrowe polskie nici idealnie sprawdzą się także przy wytwarzaniu różnego rodzaju biżuterii. Są niezastąpione przy tworzeniu sznurów koralikowo-szydełkowych, z których potem tworzy się piękne naszyjniki i bransolety. Oczywiście poliestrowe nici świetnie nadają się do tworzenia płaskich bransoletek tkanych na krośnie.

Mocne nici krawieckie i kaletnicze

Ze względu na niezwykłą trwałość, tego typu nici krawieckie będą idealne do tak zwanego supełkowania i świetnie znajdą zastosowanie przy tworzeniu korali i biżuterii na tak zwanych sznurach. Sprawdzą się jako baza do pereł naturalnych, bursztynów, czy innych naturalnych korali, które charakteryzuje nieco większy ciężar i ryzyko przetarcia żyłek. Poliestrowe nici są niezastąpione do szycia różnego rodzaju delikatnych tkanin i materiałów, ale również grubej skóry, czy filcu. Takie nici krawieckie są pozornie cienkie, ale bardzo mocne i wytrzymałe. Wytwarzane są zazwyczaj z poliestru skręcanego z kilku przędz. Mamy ponadto możliwość wyboru nici wśród ogromnie szerokiej palety barw. To nici produkowane regionalnie w Polsce. Cechuje je przede wszystkim naprawdę wysoka jakość oraz z pewnością przystępna cena, jak na ich możliwości oraz oczywiście bardzo szerokie zastosowanie. Są niezastąpione i występują w postaci niezliczonej palety kolorystycznej.

 

Product added to wishlist
Product added to compare.