Katalog

Włączone filtry:
  Strona Główna >

  Kaletnicze i szewskie 

  Jest 79 produktów.
  na stronę
  Pokazuje 1 - 24 z 79 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 79 elementów

  Mocne nici kaletnicze, szewskie

  Chyba każdy zgodzi się z naszym zdaniem, że od dobrych, solidnych narzędzi zależy jakość wykonywanej pracy. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że przede wszystkim liczy się wprawna ręka, doświadczenie oraz talent. Aczkolwiek bez odpowiednio wyposażonego warsztatu, nawet najlepszy spec nie będzie w stanie zdziałać wiele. Dla kaletnika, rymarza, szewca czy krawca, profesjonalne przybory są wyjątkowo ważne. Od nich bowiem jest zależne, czy klienci będą w pełni zadowoleni z ich usług. Również dla osoby, która hobbistycznie zajmuje się naprawami oraz wytwarzaniem galanterii skórzanej, sprawdzone narzędzia pracy, używane w zawodowych warsztatach są podstawą. Oferowane przez nas nici kaletnicze i nici szewskie znajdą zastosowanie także w wielu dziedzinach rękodzielniczych. Wyposażenie swojego zestawu akcesoriów kaletniczych, szewskich, tapicerskich, wydaje się być obowiązkiem każdego zapaleńca kreatywnych rzemiosł.

  Nici dla kaletników i szewców

  W ofercie sklepu flek.pl można znaleźć dobre jakościowo narzędzia, przetestowane przez wielu zawodowców oraz doświadczonych rękodzielników. Nasze igły do skór wykorzystywane są głównie do ręcznego szycia wyrobów skórzanych oraz skóropodobnych. Ostre, trójkątne końcówki wbiją się w każdy grubszy, twardszy materiał. Cechują się odpornością na uszkodzenia, tym samym zapewniając pełen komfort z używania ich podczas pracy. Sprzedawane w karnetach w okazyjnej, niskiej cenie. Igły rymarskie sprzedajemy również na sztuki. Długie i wytrzymałe, przydadzą się do szycia skóry, grubych tkanin, ale także w rękodziele. Zaokrąglone igły tapicerskie, choć nazwą sugerują zastosowanie w zawodzie tapicera, znajdują wykorzystanie w wielu dziedzinach wytwórczych.

  Nici kaletnicze do tapicerki

  Oprócz napraw tapicerki, zszywania materaców i obić meblowych, te być może mniej popularne igły przydadzą się w różnorodnych dziedzinach DIY oraz w domowej introligatorni. Można zszyć nimi grubsze pliki papieru, akta, notatki. Sprawdzą się w zszywaniu albumów oraz pamiętników, będą więc idealnym wyborem dla fanów scrapbookingu. W prosty i szybki sposób umożliwiają zreperowanie uszkodzonej, cennej książki, czy starego notesu. Wszystkie igły dostępne są w różnych rozmiarach, długościach i o różnych wielkościach oczek, aby zapewnić każdemu klientowi jak największy wybór względem własnych potrzeb oraz wymagań pracy.

  Nici do skór i materiałów

  W ofercie posiadamy także bardzo wytrzymałe nici do skór. Są one odporne na zrywanie dzięki silnemu splotowi. Znajdują zastosowanie w zszywaniu wyrobów galanteryjnych, ale nie tylko. Różnorodność eleganckich kolorów, od najjaśniejszej, perłowej bieli, po ciemny grafit, pozwala na dobór idealnie pasującej nici. Charakterystyczny połysk dodaje walorów estetycznych szytej tkaninie, świetnie wpasuje się w przeszycia nabłyszczonych przedmiotów skórzanych, teczek, gładkich portfeli. Jeśli jednak nawet one okażą się niewystarczające, posiadamy także jedne z najmocniejszych nici kaletniczych; nici tytan. Wykonane z poliestru, zaplatane podwójnie lub potrójnie. Stosowane w tapicerstwie, szewstwie, krawiectwie. Niezastąpione w naprawie futer, tapicerki. Oczywiście znajdą zastosowanie także w wyrobach rękodzielniczych.

  Nasze Nagrody