Ozdoby

Okucia Kaletnicze i Rymarskie

Ozdoba metalowa na szlufkę do paska

1,20 zł
Odlewana ozdoba na szlufkę do paska o szerokości wewnętrznej 17 mm, zewnętrznej 26 mm i długości 33 mm. Kolor stare srebro.
Okucia Kaletnicze i Rymarskie

Ozdoba metalowa VIP

1,20 zł
Odlewana ozdoba w kolorze złotym z czarnym napisem VIP Mode in Italy o wymiarach 28x18x2 mm, mocowana na dwa rozginane wąsy.
Okucia Kaletnicze i Rymarskie

Ozdoba metalowa

1,20 zł
Odlewana ozdoba w kolorze niklowanym, mocowana na dwa podwójne rozginane wąsy o wymiarach 25x20x2 mm.
Okucia Kaletnicze i Rymarskie

Ozdoba metalowa EVA COLLECTION mała

1,20 zł
Odlewana ozdoba w kolorze złotym o wymiarach 43 x 14 x 2 mm, mocowana na zabijane główki nitów (których nie ma w zestawie).
Okucia Kaletnicze i Rymarskie

Ozdoba metalowa EVA COLLECTION duża

1,60 zł
Odlewana ozdoba w kształcie trójkąta o wymiarach 68x40x2 mm w kolorze antycznego złota, mocowana na dwa podwójne wąsy.
Okucia Kaletnicze i Rymarskie

Ozdoba metalowa LUCCI PAR'S

1,60 zł
Metalowa ozdoba mocowana na dwa podwójne wąsy w kolorze złotym o wymiarach 67x7x4 mm. 
Okucia Kaletnicze i Rymarskie

Ozdoba metalowa linea lisa

1,30 zł
Metalowa ozdoba cięta z blachy o wymiarach 45x14x2 mm, stylizowana na antyczne złoto. Mocowana na rozginane wąsy.
Okucia Kaletnicze i Rymarskie

Ozdoba metalowa ITALIA

1,30 zł
Metalowa ozdoba wykonana z odlewu o wymiarach 40x30x2 mm w kolorze złota, mocowana na dwa wąsy.
1,30 zł
Metalowa ozdoba wykonana z odlewu w kolorze antycznego niklu o długości 6,7 cm i szerokości 1,0 cm. 
1,30 zł
Metalowa ozdoba wykonana z odlewu w kolorze złotym o długości 4,3 cm i szerokości 1,0 cm. 
7,00 zł
Metalowa przywieszka z karabińczykiem oraz dwoma uchwytami na frędzle.
Okucia Kaletnicze i Rymarskie

Ozdoba na NIT Czaszka z cyrkoniami

1,00 zł
Odlewana ozdoba metalowa w kolorze srebrnym. Czaszka z cyrkoniami w oczach. Rozmiar: 15x9cm Cena za 1 szt.
Oczka metalowe

Oczka ozdobne skręcane złote

kaletnicze
2,50 zł
10 czka metalowe ozdobne mocowane na dwie śrubki, łatwe w montażu. Średnica wewnętrzna 13,5 mm Średnica zewnętrzna 28 mm Cena za 1 szt.
Regulatory metalowe i plastikowe

Regulator metalowy ozdobny 30 mm

złoty
2,00 zł
Metalowy regulator odlewany ze stałą poprzeczka w kolorze złotym na szerokość paska 30 mm.
Nity

NITY OZDOBNE 10 MM

PŁASKIE ZŁOTE
10,00 zł
Ozdobne, dwustronne nity stalowe w powłoce galwanicznej złota idealne do pasków, torebek, obuwia, łączenia elementów, reklamy. Jedna strona płaska druga lekko wypukła. Wysokości zbicia do 6 mm. Wymiary 10*10*4 jednostka 10 kompletów
Nity

NITY OZDOBNE 8 MM

PŁASKIE ZŁOTE
7,50 zł
Ozdobne, dwustronne nity stalowe w powłoce galwanicznej złota idealne do pasków, torebek, obuwia, łączenia elementów, reklamy. Jedna strona płaska druga lekko wypukła. Wysokości zbicia do 4 mm. Wymiary 8*8*3 jednostka 10 kompletów

Ozdoby pasmanteryjne, krawieckie i kaletnicze

W krawiectwie, bardzo wiele zależy od materiału, z którego wykonujemy ubrania oraz inne rzeczy, które wymagają zszycia. Nie mniej ważny jest krój i ozdoby krawieckie. Jeśli chodzi o te ostatnie - jakie wybrać, aby nasze ubranie wyglądało estetycznie? Dzisiejsze ubrania mają ogromną tendencję do powtarzalności, zarówno w kroju, wykorzystaniu materiałów oraz wyglądzie. Często korzystamy z tych samych form szycia, jest to zazwyczaj szycie laserowe. W razie awarii lub potrzeby skrócenia idziemy do krawca i voila! - nasze ciuchy są teraz jak nowe. Jeśli chodzi o dzisiejsze tendencje w krawiectwie - stawia się na minimalizm w ozdobach. Nie oznacza to jednak, że tych, w dzisiejszym krawiectwie nie ma. Mają różny kształt, formę, wygląd czy zastosowanie - są używane jako guziki oraz ledwo zauważalne minimalistyczne ozdoby. Dlaczego tak się dzieje? W dzisiejszej modzie, elegancja oznacza estetykę. Rzecz jasna, co człowiek, to styl, jednakże coraz więcej osób korzysta z ubrań, które nie są ani krzykliwe, ani dziwnie wyglądające. Najprościej sprawdzić ten trend na typowych dzwonach - niegdyś krzyk mody (fakt, faktem, w ubiegłym wieku, ale i w tym jeszcze wiele osób w nich chodziła), teraz są po prostu wyśmiewane - głównie ze względu na swój krój, w którym przy nogawkach spodnie rozszerzały się, przez co wyglądają... słabo. Nie oznacza to jednak, że wspomniane cekiny wyszły z użycia. Rzecz jasna, wykorzystywane praktycznie tylko w damskich ubraniach (zazwyczaj sukienkach), wciąż cieszą się dużą popularnością. Dlaczego się to dzieje? Kobiety nadal chcą błyszczeć, wyróżniać się i wyglądać po prostu jak najlepiej, co cekiny, odpowiednio wykorzystane - są w stanie to świetnie wyeksponować.
---more---
Coraz częściej projektanci ubrań oraz krawcy, wykorzystują ozdoby metalowe. Są to różnego rodzaju lekkie, pozłacane lub posrebrzane metale, w różnych kształtach. Często występującym jest prostokąt, w którego środku widnieją napisy, zazwyczaj grawerowane. Zdarzają się przywieszki w kształcie kotwic czy małych pasków. Również producenci butów coraz częściej sięgają po wszelkiego rodzaju ozdoby. Są to zazwyczaj fleki, ale również przywieszki metalowe, podobnie jak w ubiorze - są zazwyczaj pozłacane lub posrebrzane, wykonane z lekkich stopów. Wyglądają one zazwyczaj, jak swojego rodzaju fragmenty łańcuszków/łańcuchów (w zależności, od wielkości), umieszcza na przedzie buta. Mimo tego, że coraz częściej stawiamy na skrajny minimalizm, producenci dodają niekiedy smaczki do swoich ubrań, czyniąc je na swój sposób wyjątkowymi. Jeżeli należysz do grona tych drugich, na pewno zależy Ci na najwyższej jakości dostarczanych Ci elementów - tę zapewnia sklep flek.pl. Duży wybór ozdób zarówno do ubrań, jak i obuwia - cekiny, ozdoby metalowe oraz różnego rodzaju przywieszki - to wszystko z zapewnieniem otrzymania najwyższej jakości komponentów.

Product added to wishlist
Product added to compare.