Strona Główna >

Naszywki, Wszywki, Rozmiarówki 

Jest 42 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów

Podstawową jednostką informacyjną, jaką kierujemy się podczas kupna jakichkolwiek ubrań jest zamieszczona po wewnętrznej stronie metka. Ważne jest, aby posiadała ona najważniejsze dane, takie jak rozmiar i sposób prania, aby można było dobrać ciuch do swojego typu ciała, a następnie utrzymać je w czystości.

Wiele walorów informacyjnych

W asortymencie posiadamy wszywki informujące o wszystkich najważniejszych parametrach tekstyliów. Oprócz podstawowego nadruku, jakim jest rozmiar konkretnego ciucha, wprowadzamy na nie również symbole dotyczące możliwości prania w różnych warunkach oraz legendę. To właśnie z nich dowiedzą się Państwo jaka jest maksymalna temperatura wody, w jakiej można zamoczyć daną sztukę ubrania oraz w jakich warunkach, i czy w ogóle, mogą one być prasowane. Na naszych wszywkach znaleźć można informacje o ewentualnej konieczności prania chemicznego lub jego całkowitym zakazie.

Wszywki doskonałe dla każdego

Naszym docelowym Klientem może być zarówno wielka firma, jak i mała, niezależna działalność. Chętnie zaopatrujemy każdego, kto potrzebuje profesjonalnie wyprodukowanych wszywek z rozmiarówką dla swoich kolekcji. Drukujemy dla Państwa informacje o najczęstszych składach tkanin, aby korzystające z nich później osoby łatwo mogły sprawdzić właściwości swojej ulubionej bluzy lub koszuli. Nasze metki występują w rozmiarach dopasowanych do rodzaju garderoby, w którym mają się pojawić, co sprawia, że są one wygodne i nie przeszkadzają podczas noszenia.

Szeroki dobór metek o różnym rozmieszczeniu informacji

Nasze wszywki pakujemy w wygodne paczki po 200 sztuk, dostosowane do niewielkich kolekcji. Stosujemy zarówno rozmiarówkę literową, jak i cyfrową, aby mieli Państwo jak najszerszy wybór spośród naszych produktów. Podczas podejmowania decyzji ważna jest ilość informacji, jaką chcemy umieścić na jednej metce. Dlatego właśnie w naszym asortymencie znaleźć można wzory z samym rozmiarem, zawierające także instrukcję prania lub wymiary konkretnych części tekstyliów. Wszystko, aby jak najlepiej odpowiadać na Państwa potrzeby związane z rodzajem i rozmieszczeniem informacji, jakie dostać ma Klient.

Nasze Nagrody