Guzik do jeansów
Guzik do jeansów
  Guzik do jeansów
  Guzik do jeansów

  Guzik do jeansów

  2,00 zł

  (1,00 zł 1 kpl)

  Brutto

  Guziki do jeansów mocowane na nity. Proste w zakładaniu, wystarczy położyć płaską częścią do spodu i przez materiał wbić mit młotkiem lub użyć napownicy ze stemplem. Średnica guzika 17 mm, wysokość 9 mm. 

  Kolor
  • Antyczne srebro
  • Oxyda

   

  W naszej ofercie znajdują się guziki do jeansu stosowane zarówno przez producentów odzieży codziennej, roboczej jak również zakłady krawieckie i usługowe. Występujące w kilku wielkościach i różnorodnej kolorystyce powłok metalowych guziki są łatwe w montażu bez względy czy zabijane będą ręcznie za pomocą młotka czy napownicy i odpowiednich do nich stempli. Bez względu na to czy uwielbiasz szyć w domowym zaciszu czy jesteś właścicielem profesjonalnego zakładu krawieckiego w asortymencie naszego sklepu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do pracy.

  Łatwy w montażu guzik do jeansu

  Jeśli nie posiadasz odpowiedniego sprzętu do profesjonalnego mocowania guzików możesz położyć do płaska częścią do podłoża stołu lub deski oznaczyć miejsce nabicia a następnie przyłożyć nit lub gwóźdź w zależności od rodzaju guzika i uderzyć w niego młotkiem. Zaciśnięcie się nita lub gwoździa z materiałem w środku oznacza, że został on odpowiednio zamocowany. Najczęściej guziki występują w spodniach, koszulach, spódnicach, kurtkach i kamizelkach. Posiadają minimalistyczny design przez co wyglądają bardzo estetycznie w wypadku każdego odcienia jeansu. Guziki są bezniklowe i nierdzewne dzięki czemu nie uczulają a jednocześnie wyróżniają się wzmożoną wytrzymałością. Zapraszamy do zapoznania się z rodzajami i modelami naszego asortymentu.  

  446 Przedmioty
  Nowy
  No reviews

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Product added to wishlist
  Product added to compare.