Blaszki do obuwia


Blaszki do obuwia w sklepie szewskim

W tej kategorii prezentujemy dobre akcesoria szewskie oraz kaletnicze takie jak blaszki do obuwia. Ułatwią ci one pracę w twoim zakładzie szewskim. Przeznaczone są do profesjonalnego montażu w części zeluwkowej i flekowej każdego buta, który tego wymaga. Blaszki te są zrobione z metalu, mocne i trwałe. Ich kształty są różne. Jedne przypominają bumerang, inne półksiężyc. Mają także różne wymiary. Ich wysokość i szerokość dobierzesz sobie do indywidualnych przypadków twoich klientów, którzy przyjdą do ciebie ze swoimi butami, które oddadzą do naprawy. Na pewno znajdziesz sobie takie, które będą ci odpowiadać. Przybija się je za pomocą specjalnych, dostosowanych do tego gwoździ, które posiadasz w swojej firmie.

Blaszki do butów wysokiej jakości

Blaszki te wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Przetrwają dłuższy czas w obuwiu twoich klientów w różnych kategoriach wiekowych. Kobiet, mężczyzn, nastolatków. Aż do wymiany na nowe. Każdy potrzebuje dobrze naprawionych butów przez profesjonalnego szewca z okolicy. Na pewno wybierzesz coś ze strony flek.pl. Zamówienie złożysz wygodnie przez internet, bez wychodzenia z domu i chodzenia po sklepach. Na dowolnym urządzeniu, z którego na co dzień korzystasz. Telefon, tablet, laptop, komputer. Oszczędzisz cenny czas oraz pieniądze. Nie będziesz szukać tego wszystkiego w sklepach stacjonarnych, które mają ograniczone godziny otwarcia, niedziele wolne od handlu.

Akcesoria dla szewców i kaletników w hurcie i w detalu

Sklep internetowy dla szewców i kaletników flek.pl dostępny jest przez całą dobę i siedem dni w tygodniu. Zawsze możesz zrobić zakupy. Kiedy tylko masz czas, ochotę oraz pieniądze. W dowolnym miejscu, gdzie masz dostęp do internetu. Dom, taras, balkon, pokój, park, plaża i wiele innych. Do zrobienia zakupów na stronie flek.pl zachęcają atrakcyjne ceny oferowanych produktów oraz szybka dostawa wybraną przez ciebie opcją. Kurier przywiezie ci twoje zamówienie pod wskazany adres. Nie zastanawiaj się i skorzystaj z oferty sklepu flek.pl. Na naszej stronie internetowej znajdziesz potrzebne ci zakładki, przeczytasz wszystkie dostępne regulaminy oraz inne szczegóły, które cię w danej chwili zainteresują. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania dotyczące produktów, zamówień oraz inne, możesz zadzwonić, napisać email. Możliwości jest bardzo dużo. Na pewno wybierzesz coś dla siebie i swojej firmy. Za jedną szybką dostawą możesz zamówić większą ilość blaszek do obuwia, które będą ci potrzebne. Na stronie obejrzysz dokładne zdjęcia blaszek. Możesz je powiększać, żeby zobaczyć więcej. Warto je mieć na zapas, żeby były, jak przyjdzie klient do twojego zakładu.

Plastikowe i metalowe blaszki do obuwia w szerokiej gamie wariantów.

Tego rodzaju produkty o zróżnicowanym kształcie kupisz u nas w bardzo atrakcyjnej cenie. Oprócz standardowych wyrobów przypominających zaokrąglony półksiężyc lub bumerang, oferujemy też niklowane blaszki do obuwia w formie nietoperza. Możesz je kupić w opakowaniach zawierających 1 lub 10 par – ze względu na trwającą obecnie wyprzedaż, niektóre z modeli można nabyć za jedyne 80 gr/para! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz artykułów plastikowych, czy metalowych, na pewno znajdziesz je w odpowiednim rozmiarze.

Product added to wishlist
Product added to compare.