Firma FLEK Import-Eksport została została założona w 1946 roku przez Wojciecha Micała a kontynuowana przez dwa kolejne pokolenia stała się ogólnopolskim liderem w zakresie prowadzonej działalności w sektorze MŚP.

Od początku istnienia, profil firmy skupił się na sprzedaży hurtowej i detalicznej artykułów szewskich, kaletniczych, tapicerskich, rymarskich, krawieckich oraz dodatków pasmanteryjnych.

W 2004 roku, w związku z rosnącym zapotrzebowaniem naszych, zdecydowaliśmy się na otwarcie filii sklepu w Gdyni, połączonej z największą na pomorzu hurtownią dodatków pasmanteryjnych.

W celu zmaksymalizowania wygody klientów w roku 2007 powstał Sklep Internetowy Flek.pl.

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawiło, że cała kadra to najlepsi profesjonaliści, doskonale zorientowani w swojej dziedzinie.

Dokonując zakupów w naszej firmie, macie Państwo pewność świetnej, rzetelnej obsługi. Dzięki współpracy z wieloma krajowymi i zagranicznymi producentami, macie Państwo gwarancję, że oferowany przez nas bogaty asortyment będzie najlepszej jakości, a co najważniejsze - w najlepszych cenach w kraju!

FLEK Import-Eksport kieruje swoją ofertę zarówno do klienta detalicznego, jak i hurtowego z całej Polski i z zagranicy. Każdy ma u nas gwarancję otrzymania produktu i obsługi doskonałej jakości, w najniższej cenie. Dzięki temu, iż prezentowana przez nas oferta jest najbogatsza w Polsce, możemy zaproponować towar w tak dobrej cenie. Niesie to dla Państwa kolejne korzyści: robiąc zakupy wielobranżowe, łatwiej o uzyskanie cen hurtowych, a więc i kolejnych oszczędności.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i już teraz gratulujemy udanych zakupów.

Zespół Flek.pl 2022

Product added to wishlist
Product added to compare.