Starając się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy możliwie najwięcej kanałów płatności. Poniżej możecie się Państwo z nimi zapoznać, przeczytać o korzyściach jak i wadach poszczególnych, wysłuchać naszych wskazówek i ostatecznie... dokonać wyboru.

Poniżej podajemy dane bankowe do przelewów. W przypadku przelewów elektronicznych prosimy pamiętać o podaniu specjalnie wygenerowanych danych do przelewu dostępnych na specjalnej stronie realizacji płatności, pamiętając o tytule przelewu. W przypadku innych płatności prosimy wykorzystać poniższe dane, a jako tytuł przelewu podać numer zamówienia.

MBank
Właściciel konta: Flek Import-Export Monika Micał-Połczyńska
Numer konta: PL  80 1140 2004 0000 3102 7198 6389

1. Płatność przy odbiorze

Przy tej metodzie płatności, uiszczacie Państwo opłatę u kuriera dostarczającego przesyłkę. Usługa ta realizowana jest za pomocą Poczty Polskiej. Przy wyborze tego wariantu paczka jest przygotowywana przez nas natychmiast, nie ma opóźnienia wynikającego z realizacji przelewu bankowego. Wadą tego rozwiązania jest droższy koszt wysyłki, średnio o ok. 5zł.


Zalety:
- możliwość płatności gotówką
- nie ma potrzeby posiadania konta bankowego 
- natychmiastowa wysyłka
Wady:
- droższy koszt wysyłki

2. Wpłata gotówkowa (za pobraniem)
Najczęściej relizowana przez Pocztę Polską. Polega na wpłacie gotówki w jednostce poczty, która jest przekazywana na nasze konto bankowe. Wiąże się to z wysoką opłatą pocztową oraz nieprzewidywalnym czasem realizacji, który może nagle ulec wydłużeniu. 


Zalety:
- możliwość płatności gotówką
- nie ma potrzeby posiadania konta bankowego 
Wady:
- dłuższy czas realizacji zamówienia
- dodatkowy koszt pobierany przez Pocztę Polską lub innego realizatora

3. Przelew bankowy na konto
Najpowszechniejsza metoda płatności. Polega na zleceniu przelewu pieniężnego z Państwa konta bankowego na nasze. Dyspozycja może zostać wykonana w jednostce banku, na poczcie lub przez inny kanał udostępniony przez bank (Internet, telefon). Jeżeli posiadają Państwo konto bankowe w BRE Banku lub mBanku, przelew zostanie wykonany bezpłatnie, a czas jego realizacji nie przekroczy godziny. Inne banki pobiorą drobną opłatę (50gr, 1zł) za wykonanie przelewu międzybankowego. Czas realizacji takowego zazwyczaj wynosi 1 dzień roboczy. 


Zalety:
- niski koszt
- krótki czas realizacji
- pewny sposób zapłaty
Wady:
- jedno lub dwudniowe opóźnienie w realizacji zamówienia
- obowiązek posiadania konta bankowego

4. Przelew PAY- U  (elektroniczny on-line)
Jest to nowoczesny sposób opłacania zamówienia. Usługa realizowana przez Płatnosci.pl, polega na natychmiastowym transferze gotówki. Aby skorzystać z tej opcji, muszą Państwo posiadać konto bankowe z dostępem internetowym. Realizacja polega na przejściu na specjalną, zabezpieczoną stronę, zalogowanie się do konta bankowego, podaniu danych do przelewu oraz specjalnego tytułu przelewu po którym system indentyfikuje Państwa płatność. Transakcja nie trwa dłużej niż kilka minut i nie wiąże się z żadnymi kosztami. Dodatkowo możecie Państwo wybrać opcję Zabezpieczonej Zapłaty, gdzie Płatności.pl gwarantują realizację zamówienia lub zwrot kosztów. 


Zalety:
- bezpłatna transakcja
- natychmiastowa realizacja przelewu
- brak opóźnienia w realizacji zamówienia 
- możliwość zabezpieczonej płatności
Wady:
- obowiązek posiadania konta bankowego z dostępem internetowym

5. Płatność PAY PAL + kartą kredytowa
Nowoczesny, szybki i pewny spoób płatności, realizowany przez Płatności.pl we współpracy z PolCard. Akceptujemy wszystkie dostępne karty karty kredytowe. Za wykonanie transakcji nie jest pobierana żadna opłata manipulacyjna. Dodatkowo możecie wybrać Państwo opcję zabezpieczonej transakcji - gwarantującą bezpieczeństwo danych, certyfikowane przez Płatności.pl. Przypominamy, że akceptowanymi kartami przy płatnościach w internecie są karty elektroniczne lub wypukłe posiadające kod CVV/CVC2/CID 


Zalety:
- bezpłatna transakcja
- natychmiastowa realizacja przelewu
- brak opóźnienia w realizacji zamówienia 
- możliwość zabezpieczonej płatności
Wady:
- obowiązek posiadania wypukłej karty kredytowej lub karty do płatności elektronicznych

Product added to wishlist
Product added to compare.