Dziurkacze ręczne

Akcesoria krawieckie

Zestaw szpulek z nićmi

39,99 zł
Zestaw 48 plastikowych szpulek z nawiniętymi nićmi. Nawoje po 25 mb, nici 100 % polyester, 40/2.4

Dziurkacze ręczne do materiału

Potrzebujesz dodatkowej dziurki w pasku od spodni? Twoja córka wymyśliła, że chce mieć modne dziury w skórzanej kurtce? Dzięki dziurkaczom ręcznym dokonanie takich drobnych modyfikacji nie jest problemem nawet dla kogoś, kto nigdy wcześniej nie miał do czynienia z przyrządami krawieckimi. W ofercie naszego sklepu znajdują się różnego rodzaju dziurkacze ręczne, dzięki czemu każdy klient znajdzie u nas sprzęt doskonale dopasowany do swoich potrzeb.

Krawieckie, kaletnicze dziurkacze

Tego rodzaju dziurkacze świetnie nadają się do przebijania tektury, banerów, skóry i innych materiałów krawieckich o różnej grubości. Odpowiedni sposób użytkowania gwarantuje przebicie nawet kilku warstw materiału jednocześnie.  Narzędzia wykonane są z dobrej jakości metalu, co gwarantuje im trwałość i wygodę użytkowania. Niewielkie rozmiary umożliwiają łatwy transport, co jest szczególnie ważne dla osób pracujących w terenie. Polecane są zarówno dla profesjonalistów, jak i domowych mechaników. Wykonane z największą precyzją, gwarantują bezproblemową i przyjemną pracę. 

Dziurkacze ręczne w sklepie krawieckim

W naszym sklepie oferujemy sprzedaż dwóch rodzajów dziurkaczy ręcznych:

- dziurkacze obrotowe - idealnie nadają się do wybijania dziurek w skaju, skórze, gumie, tekturze itp. Robią otwory wielkości od 2 do 4,5 mm. Posiadają utwardzane końcówki, dzięki czemu są trwałym narzędziem, które może służyć przez długie lata.
- dziurkacze do wybijania przy pomocy młotka - użycie takiego dziurkacza nie jest skomplikowane - wystarczy przyłożyć ostrą krawędź w miejscu, w którym chce się zrobić otwór pod kątem prostym, uderzyć kilka razy i gotowe. Wycinaki są wielokrotnego użytku, co oznacza, że kiedy przestają być ostre, można je bez problemu naostrzyć i nadal używać.

Obie wersje produktu są solidnie wykonane i cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Różnią się przede wszystkim sposobem użytkowania oraz wielkością wybijanych dziurek. Do wyboru mamy dla Ciebie aż dziesięć średnic, dlatego jesteśmy wręcz przekonani, że sprostamy Twoim wymaganiom. Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu zarówno telefonicznego, jak i mailowego. Nasz sklep krawiecki stara się wyjść naprzeciw wymaganiom rynku oraz oczekiwaniom klienta, dlatego z myślą o nim wprowadziliśmy kilka opcji dostawy.

Krawieckie i kaletnicze artykuły

Po złożeniu zamówienia sam wybierasz formę płatności oraz odpowiedni sposób dostarczenia paczki. Kolejną ważną informacją jest fakt, iż zamówienia realizujemy nie tylko na terenie Polski, ale także w krajach Europy - możesz zatem śmiało zamawiać potrzebne produkty do takich krajów jak Niemcy czy Wielka Brytania, a my zatroszczymy się oto, aby dotarły one do Twoich drzwi na czas. Zakupy w naszym sklepie są w 100% bezpieczne a nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby klient był zadowolony i chętnie do nas wracał. Dlatego też, oferujemy Ci możliwość zwrotu zamówionego towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania paczki. Wszystko odbywa się przy stałym kontakcie z pracownikiem naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami znajdującymi się w ofercie naszego sklepu internetowego.

Product added to wishlist
Product added to compare.