Gumy krawieckie

Gumy krawieckie

GUMA DZIANA 5 MM JASNA

1,50 zł
Guma dziana o szerokości 5 mm. Czarna nić lateksowa w białym oplocie daje kolor złamanej bieli/jasnego popielu.
Gumy krawieckie

Guma 14 mm do bielizny

2,00 zł
Guma elastyczna o szerokości 14 mm nadająca się do ramiączek, gorsetów, wstawek, tuneli. Kolor malinowa czerwień.

Profesjonalne gumy krawieckie w sklepu szwalniczym

W naszej ofercie poza licznymi akcesoriami szewskimi i kaletniczymi znajdziesz gumy krawieckie. Przykładowo guma dziana, inne. Przydatne do wszycia ich w wybranych ubraniach, które tego wymagają. Skorzystać mogą firmy, osoby prywatne zainteresowane zakupem. Kobiety, mężczyźni w różnych kategoriach wiekowych. Każdy może kupić gumy krawieckie, które są mu potrzebne w danej chwili. Sprzedawane są w kolorze białym, czarnym, innym. Można kupić wybraną przez siebie długość lub cały krążek. Wszystko zależy od tego, ile produktu potrzebujesz.

Jakie artykuły krawieckie oferuje nasz sklep?

Gumy krawieckie w sklepie flek.pl wykonane są z dobrej jakości materiałów. Nie zniszczą, nie rozciągną zbyt szybko. Przetrwają one dłuższy czas. Aż do wszycia nowych do spódnicy, spodni, innych ubrań oraz akcesoriów, które wymagają użycia gum krawieckich. Dzięki nim ubrania i inne produkty będą lepiej się prezentować na osobach, które je założą. Mają także inne zastosowania. Przykładowo do prześcieradeł z gumką, pokrowców, specjalnych maseczek używanych przez różne osoby. Antysmogowe, karnawałowe, dla lekarzy wiele innych.

Hurtownia krawiecka zaprasza

Zamówienia dokonasz przez internet na dowolnym urządzeniu, które jest przeznaczone do korzystania z sieci. Telefon, tablet, komputer, laptop lub inne, jakie posiadasz. Zrobisz to w dowolnym miejscu, gdzie masz dostęp do sieci. Dom, pokój, plaża, park, hotel, taras, balkon i inne. Możliwości jest sporo. Gumy krawieckie niezbędne są o każdej porze roku. Wiosna, lato, jesień, zima. Zawsze możesz ich potrzebować dla siebie i swojej firmy. Zaoszczędzisz cenny czas oraz pieniądze. Nie będziesz szukać gum krawieckich w sklepach stacjonarnych z ograniczonymi godzinami otwarcia, wolnymi od handlu niedzielami.

Wygodne zakupy w internetowym sklepie krawieckim

Zakupy zrobisz kiedy, masz czas, ochotę oraz pieniądze. Sklep dla krawców online dostępny jest przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Zawsze możesz coś kupić. Do zakupów zachęcają atrakcyjne ceny produktów w sklepie flek.pl, a także szybka dostawa wybraną przez ciebie opcją. Profesjonalny kurier przywiezie ci twoje produkty pod wskazany adres. Wszystkie szczegóły dotyczące zamówień znajdziesz w regulaminach, innych zakładkach na stronie internetowej. Przeczytasz tam wiele informacji, które będą cię w danej chwili będą interesowały. Wybierzesz formę kontaktu ze sklepem. Telefon, email, inne. Nie zastanawiaj się i zamów na zapas gumy krawieckie dla siebie i swojej firmy. Przydadzą się, gdy przyjdą nowi i stali klienci zainteresowani usługami, które oferujesz. Na pewno wybierzesz coś z asortymentu sklepu.

Product added to wishlist
Product added to compare.