Karabińczyki

KARABIŃCZYK 40mm K 12
  • Wyprzedaż!
Karabińczyki

KARABIŃCZYK 40mm K 12

10276
6,50 zł
Przy zakupie od 25 szt zapytaj o cenę hurtową
8,00 zł
Otwierane metalowe kółka, służące również jako karabińczyk o wymiarach wewnętrznych 50 mm, średnicy 6 mm oraz szerokości zewnętrznej 62 mm idealnie ozdobią Twoją torebkę, przedłużą rączkę, pasek bez potrzeby nitowania, prucia i szycia. Bardzo łatwe i szybkie w montażu, otwierane do środka.
6,00 zł
Otwierane metalowe kółka, służące również jako karabińczyk o wymiarach wewnętrznych 33 mm, średnicy 6 mm oraz szerokości zewnętrznej 45 mm idealnie ozdobią Twoją torebkę, przedłużą rączkę, pasek bez potrzeby nitowania, prucia i szycia. Bardzo łatwe i szybkie w montażu, otwierane do środka.
4,00 zł
Otwierane metalowe owale, służące również jako karabińczyk o wymiarach wewnętrznych 19 mm, średnicy druta 6 mm oraz szerokości wewnętrznej 36 mm i długości 48 mm. Idealnie ozdobią Twoją torebkę, przedłużą rączkę, pasek bez potrzeby nitowania, prucia i szycia. Bardzo łatwe i szybkie w montażu, otwierane do środka. cena za 1 szt.
Kółka

KÓŁKA OTWIERANE

10756
6,00 zł
Otwierane metalowe kółka, służące również jako karabińczyk o wymiarach wewnętrznych 38 mm, średnicy 5 mm oraz szerokości zewnętrznej 48 mm idealnie ozdobią Twoją torebkę, przedłużą rączkę, pasek bez potrzeby nitowania, prucia i szycia. Bardzo łatwe i szybkie w montażu, otwierane do środka.

Karabińczyki rymarskie i kaletnicze

Oferujemy dobre okucia kaletnicze i rymarskie. Wśród nich mocne karabińczyki. Wykorzystanie karabińczyków jest bardzo szerokie. Można je spotkać przy torebkach, dużych torbach, plecakach, paskach ozdobnych, ale też przy breloczkach, przywieszkach, do wpinania zabezpieczeń różnego rodzaju. Mają wygodne odpinanie, dlatego nawet jedną ręką możemy je przepinać szybko i wygodnie. Są one łącznikiem, które można odpinać, przepinać w zależności od zastosowania i potrzeb. W naszym sklepie posiadamy bardzo duży wybór karabińczyków z metalowym krętlikiem w różnych rozmiarach.

Karabińczyki do toreb, plecaków, kluczy, breloczków

Posiadamy kilkadziesiąt modeli w kolorach złotym, srebrnym, miedzianym. Krętliki przy naszych karabińczykach mają różne kształty oraz rozmiary. Zdjęcie i opis przy każdym modelu dokładnie informuje o wymiarach karabińczyka. Na zdjęciu widać również wszystkie trzy wersje kolorystyczne. Kolory są tak dobrane, aby pasowały do każdego akcesorium, do którego chcemy wykorzystać karabińczyk. Nasze produkty świetnie nadają się do wykorzystania przez rękodzielników, dla których ten właśnie dodatek jest podstawowym narzędziem pracy. Mogą posłużyć też jako zamiennik starego, psującego się karabińczyka przy ulubionej torebce. Karabińczyki mogą również posłużyć profesjonalistom, którzy organizują różnego rodzaju warsztaty, np. robienia samodzielnie przywieszek do kluczy, breloczków i innych ozdób. Zastosowań może być naprawdę sporo. Haczyk, na który zapinane są karabińczyki jest trwały na wielokrotne używanie oraz ciężar przedmiotu, który jest do niego przyczepiony. Nasze karabińczyki utrzymają nawet najcięższe torebki czy plecaki.

Dobre okucia kaletnicze i rymarskie

Współpracujemy od lat z profesjonalnymi producentami okuć kaletniczych i rymarskich, dlatego gwarantujemy, że nasze produkty są wysokiej jakości. Proponujemy sprzedaż detaliczną jak i hurtową. Przy zakupie większej ilości naszych produktów cena jest atrakcyjniejsza. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem możemy zapewnić o wysokiej jakości naszych produktów. Współpracujemy z najlepszymi producentami w swojej dziedzinie z Polski oraz z innych krajów, dlatego nasz asortyment jest bardzo bogaty, różnorodny, spełniający wiele potrzeb.

Sklep kaletniczy i rymarski zaprasza

Dokonanie zakupów jest możliwe w naszym sklepie stacjonarnym w Gdyni, ale także poprzez sklep internetowy. Wysyłka naszych towarów odbywa się bezproblemowo i błyskawicznie. Jest możliwość dostarczenia pocztą jak i kurierem. Dodatkowo nasz profesjonalny zespół, znający się na okuciach kaletniczych i rymarskich chętnie pomoże w dobraniu odpowiedniego karabińczyka. Można też zrobić to samodzielnie, wystarczy wziąć pod uwagę szerokość krętlika.

Product added to wishlist
Product added to compare.