Kółka


Solidne kółka kaletnicze i rymarskie

W naszym sklepie posiadamy bardzo duży wybór kółek kaletniczych i rymarskich, w różnych rozmiarach - małym, średnim, dużym z różnej grubości drutu. Wśród naszych produktów posiadamy również krętliki, które często używane są przy produkcji galanterii. Kółka można używać jako dodatek do ubrań, butów i galanterii oraz akcesoriów. Mogą służyć do dopinania różnego rodzaju małych przedmiotów. Mogą być przydatne w turystyce, w sportach, w zabawach taktycznych, militariach. Można w bardzo łatwy sposób dopinać kółka do szlufek od spodni, aby zrobić oryginalną ozdobę.

Akcesoria rymarskie i kaletnicze w dobrej cenie

Jeśli mamy jakieś paski czy szlufki przy butach, również można dołączyć kółko, aby dopinać na przykład łańcuchy, aby swoje obuwie zmienić w bardziej wyraziste. Do torebek, plecaków dopinanie kółek może przydać się, gdy mamy akcesoria z uchwytami i nie chcemy ich trzymać w ręce, lub małe sakiewki, które są niewygodne do noszenia. W przypadku wypraw górskich do plecaka można dopiąć kółko i zawiesić na nim latarkę, kubek, czapkę z daszkiem lub etui z innymi gadżetami. Kółka kaletnicze w naszym sklepie są różnych rozmiarów, są otwierane, co widać na nich dzięki przeciętej części. Mają one ogromną ilość zastosowań. Kółka mogą być łącznikiem wszelkich pasków do torebek, toreb, walizek, uchwytów. Wytrzymają one każde obciążenie, są naprawę dobrej jakości, zrobione z najlepszych drutów.

Kółka na kaletników i rymarzy

W naszym sklepie posiadamy sprawdzone okucia kaletnicze i rymarskie jak krętliki, które mają bardzo ważną i przydatną funkcję, gdy łączymy dwa przedmioty, np. paski czy taśmy. Składają się z dwóch uchwytów połączonych osią, które zapobiegają skręcaniu się. Kiedy na przykład połączymy dwa paski od torebki, nie będą się skręcać ze sobą niepotrzebnie. Kółka na klucze, które służą do łatwego przypinania i dopinania kluczy oraz breloczków. Można za ich pomocą zrobić pęczek kluczy do domu, do auta. Kółka na klucze rozchylane są z dwóch stron, mają na tyle dużą szerokość, że zmieszczą wiele różnych kluczy.

Sklep kaletniczy i rymarski zaprasza

Kółka na klucze ułatwiają organizację, można dodatkowo dopiąć do nich za pomocą karabińczyka smycze, które pozwolą rozpoznać pęk kluczy i skojarzyć. Nasz sklep gwarantuje profesjonalną obsługę, duży wybór produktów, które używane są do produkcji akcesoriów galanteryjnych oraz ubioru i butów. Przy każdym produkcie posiadamy informację, że cena jest niższa przy zakupie dużej ilości kółek. Jeśli zamierzamy użyć ich więcej od razu czy w przyszłości, warto na nich zaoszczędzić. Naszą ofertę kierujemy do firm, które zamawiają duże ilości, ale też do tych, którzy potrzebują kupić pojedyncze sztuki.

Product added to wishlist
Product added to compare.