Koraliki, Cekiny, Ozdoby

Cekiny Gwiazdka 13 mm laserowa złote
  Ostatnie sztuki w magazynie
  Koraliki, Cekiny, Ozdoby

  Cekiny Gwiazdka 13 mm laserowa złote

  2,00 zł
  Cekiny wycięte w kształcie gwiazdki o wymiarach 13 mm, średnica otworu 0,14mm. op. ca 9g.
  Dodatki pasmanteryjne

  Cekiny 6 mm łamane

  2,00 zł
  Cekiny łamane o średnicy 6 mm. Op. ca. 9g.

  Koraliki, Cekiny, Ozdoby pasmanteryjne

  Koraliki, cekiny, jak również inne drobne ozdoby pasmanteryjne to podstawowe elementy każdej pracowni krawieckiej. Tego typu elementy są doskonałymi gadżetami, które zdecydowanie nadają szyku oraz oryginalności wszelkim krawieckim projektom i nie tylko. Wszystkie tego typu błyszczące elementy chętnie są wykorzystywane w innych dziedzinach, takich jak na przykład rękodzieło. Tego typu dodatki są głównie wykorzystywane w tworzeniu biżuterii, różnego rodzaju haftach, czy innych technikach, takich jak na przykład scrapbooking, czy nawet decoupage.

  Ozdobne koraliki, cekiny w sprzedaży hurtowej i detalicznej

  Koraliki, czyli te najdrobniejsze i najdelikatniejsze ozdoby w warsztacie krawieckim, przyjmują rozmaite kształty oraz gamy kolorystyczne. Koraliki najczęściej tworzone są ze szkła, ale nierzadko możemy spotkać podobne do nich, koraliki akrylowe. Drobne koraliki szklane, czy też akrylowe są ulubieńcami krawcowych. Można z tych maleńkich elementów stwarzać naprawdę niezwykłe cuda. Idealnie sprawdzają się jako haft na odzieży, czy pojedynczo naszywane elementy zdobnicze. Drobne koraliki najczęściej mają kształt kuleczek, okrągłych ziarenek, czy też tak zwanych oponek. Oczywiście do wyboru do koloru. Występują także koraliki o kształtach sześcianów, podłużnych ryżyków, a nawet serduszek i innych form. Drobne koraliki przyjmują rozmaite kolory. Koraliki mogą być kolorowe transparentne, perłowe, z których największym powodzeniem cieszą się białe, a także metalizowane, czy nawet koraliki o kolorach matowych.

  Ozdoby krawieckie i pasmanteryjne


  Cekiny to podstawowe elementy zdobnicze. Nie trzeba przypominać, że dodają niezwykłego szyku i oryginalności. Idealne nie tylko do sylwestrowych kreacji i elementów. Cekiny przyjmują rozmaite formy. Choć najbardziej lubiane są cekiny klasyczne w postaci talerzyków z dziurką po środku, to coraz większą popularnością cieszą się cekiny w różnych kształtach. I tak do wyboru mamy cekiny w kształcie gwiazdek, kwiatuszków, czy listków. Tego typu cekiny obowiązkowo są błyszczące i brokatowe, dzięki czemu przepięknie mienią się wszystkimi kolorami tęczy w świetle. Do wyboru mamy także cekiny perłowe, pięknie połyskujące. Wszystkie występują w żywych kolorach. Cekiny idealnie sprawdzają się jako aplikacje na odzieży, czy nawet dodatkach, takich jak torebki, czy portmonetki, a nawet poszewki na poduszki. Wystarczy je przyszyć transparentną monofilową nicią pasmanteryjną lub przykleić za pomocą specjalnego kleju do tkanin w zależności od preferencji twórczych.

  Artykuły pasmanteryjne w sklepie krawieckim

  Cekiny wspaniale wyglądają będąc pojedynczo naszywane, jak i rzędami obok siebie, nadając przepiękny błyszczący efekt. Wszelkiego rodzaju drobiazgi pasmanteryjne, takie jak szklane i akrylowe koraliki, okrągłe oraz w różnych kształtach cekiny, jak i inne pasmanteryjne drobne dodatki są doskonałym elementem krawieckim, który może rewolucyjnie odmienić strój i nadać mu nowego wyglądu. To zdecydowanie obowiązkowe dodatki każdej pracowni krawieckiej oraz rękodzielniczki.

  Product added to wishlist
  Product added to compare.