Kategorie

Może nici tytanowe?

Niezawodne są np. nici tytanowe lub nici występujące w formie mocnych sznurków o uniwersalnym zastosowaniu. Gdzie nici, tam także igły. Dlatego też nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie. Proponujemy funkcjonalne igły do standardowych prac krawieckich sprzedawane w wygodnych karnetach. Mamy jednak również na stanie fachowe egzemplarze igieł tapicerskich o zaokrąglonym kształcie. Przeznaczone są do szczególnie wymagających prac szwalniczych, związanych np. z obiciami mebli, wykonywaniem tapicerek samochodowych, spajania siodeł i innych elementów wyposażenia jeźdźców konnych. Nici tego typu w przeciętnym gospodarstwie domowym mogą posłużyć do realizacji pomniejszych czynności korespondujących z wymienionymi pracami. Osoby obdarzone wyobraźnią oraz zdolnościami manualnymi są bowiem w stanie zrobić z nich właściwy użytek oraz samodzielnie nauczyć się technik pracy z igłami.

Wybór dobrych produktów szewskich, kaletniczych ma znaczenie...

Często bagatelizujemy znaczenie nici oraz igieł w naszym życiu, twierdząc, że to tylko niewielkie akcesoria, które można nabyć w każdej chwili, gdy zaistnieje taka potrzeba. Doświadczenia życiowe pokazują jednak zupełnie odmienną wizję. Okazuje się, że te przydatne przedmioty lepiej mieć w zanadrzu na wszelki wypadek. Poza tym, są one tak samo ważne, jak większe akcesoria. Czasem bowiem to właśnie detale decydują o funkcjonalności i prawidłowym działaniu większych przedmiotów. Wszystkie nasze wyroby spełniają pokładane w nich nadzieje, a także realizują surowe kryteria związane z bezpieczeństwem pracy. Dołącz do grona zadowolonych klientów i zaopatrz się w nicie kaletnicze i szewskie oraz igieł, z którym żadne nagłe zdarzenie nie będzie nieprzyjemną niespodzianką.

nici talia 80e 1000mb

Nowy produkt

4,80 zł brutto

Specjalistyczne nici przeznaczone do lekkiej i ciężkiej konfekcji damskiej i męskiej, bielizny, odzieży jeansowej, roboczej, ochronnej i sportowej, śpiworów oraz do pikowania tkanin.

Więcej szczegółów

Nici odzieżowe wykonane ze 100% poliestru ciętego, zaprojektowane, tak aby spełnić wszelkie oczekiwania jakościowe użytkownika. Optymalny dobór parametrów fizyko – mechanicznych zapewnia niciom TALIA bardzo dobrą szwalność i trwałość użytkowanego wyrobu. Wybarwienia są odporne na światło, pranie oraz czynniki chemiczne.
Wszystkie parametry nici TALIA spełniają wymagania europejskiej normy EN 12590:1999
Uwaga!!! kolory podane w kwadracikach są kolorami zbliżonymi, prosimy dla pewności porównać nr koloru z katalogiem kolorów.

Napisz opinię

NICI TALIA 80E 1000mb

NICI TALIA 80E 1000mb

Specjalistyczne nici przeznaczone do lekkiej i ciężkiej konfekcji damskiej i męskiej, bielizny, odzieży jeansowej, roboczej, ochronnej i sportowej, śpiworów oraz do pikowania tkanin.

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Nasze Nagrody