Obcasy

FLEKI MĘSKIE DO OBUWIA TRAPER
  • Wyprzedaż!
12,00 zł
Fleki do obuwia męskiego z bardzo wytrzymałego na ścieranie tworzywa o wymiarach 10 x 10,5 x 1 cm.

Solidne obcasy do butów w sklepie szewskim

Wśród dostępnych akcesoriów szewskich i kaletniczych oferujemy obcasy różnego rodzaju. Potrzebne będą profesjonalnym szewcom do naprawy obuwia, z którymi przyjdą klienci. Wielu ludzi potrzebuje tego typu usługi. Sytuacji jest mnóstwo. Na przykład, gdy odpadnie obcas lub się zniszczy. Są to bardzo ważne elementy w obuwiu damskim. Wymagają ich szpilki niższe, wyższe, półbuty, czółenka, kozaki, botki oraz wiele innych modeli.

Obcasy do każdego typu obuwia

Letnie, zimowe, jesienne buty. Wszystkie, które wymagają stabilnych obcasów, w których będzie się dobrze chodzić po mieście, biurze, innych miejscach, w których się bywa na co dzień. Niezbędne o każdej porze roku kobietom w różnych kategoriach wiekowych. Noszone na wiele okazji. Dzięki obcasom buty będą się ładnie prezentować na półce w szafie oraz oraz podczas chodzenia w nich na co dzień i na specjalne okazje. Flek.pl oferuje obcasy wykonane z dobrej jakości materiałów. Długo będą się trzymały w wybranym modelu obuwia, do którego będą zamontowane przez profesjonalnego szewca. Aż do wymiany na nowe lub kupna innych butów. Zamówienia dokonasz wygodnie przez internet.

Profesjonalne artykuły szewskie wysokiej jakości

Na dowolnym urządzeniu, które jest przeznaczone do korzystania z sieci. Telefon, tablet, komputer, laptop lub inne, jakie posiadasz. Kupić możesz także z dowolnego miejsca, gdzie masz dostęp do internetu. Dom, plaża, pokój, taras, balkon lub inne, jakie sobie wybierzesz do wykonania tej czynności. Oszczędzisz cenny czas oraz pieniądze. Nie będziesz szukać tego wszystkiego w sklepach, które są dostępne stacjonarnie. Sklep szewski flek.pl nie ma ograniczonych godzin otwarcia, wolnych od handlu niedziel. Czynny jest przez siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Hurt szewski - artykuły dla szewców

Zawsze możesz kupić obcasy oraz inne produkty dla swojego zakładu szewskiego. Na stronie internetowej sklepu flek.pk przeczytasz regulaminy oraz inne zakładki, które są tam zamieszczone i zainteresują cię w danej chwili. Wybierz dogodną formę kontaktu i zapytaj o szczegóły, Email, telefon, inne. Do zakupów zachęcają atrakcyjne ceny na stronie oraz szybka dostawa wybraną przez ciebie opcją. Profesjonalny kurier przywiezie ci twoje zamówienie pod wskazany adres. Na pewno wybierzesz coś dla siebie i swojej firmy z bogatego asortymentu dostępnego w sklepie internetowym flek.pl. Istnieje wiele korzyści z posiadania takich akcesoriów, jak obcasy na zapas. Nie zastanawiaj się i zrób swoje zamówienie. Dzięki temu naprawisz wiele butów licznym klientom twojego zakładu szewskiego.

Product added to wishlist
Product added to compare.