Kategorie

Co znajdziesz w naszym sklepie kaletniczym?

W naszej ofercie posiadamy również różnorodne uchwyty kaletnicze, które świetnie sprawdzają się przy mocowaniu toreb, rączek czy pasków. Proponujemy ci ciekawe kształty i kolory, zajrzyj po prostu na stronę internetową flek.pl. Sprzedajemy precyzyjnie wykonane zamki do toreb i neseserów. Posiadamy na przykład tradycyjne zapięcia, idealne do aktówki, składające się z dwóch części i łatwe w montażu, a także zamki szyfrowane. Dostępne kolory to stare złoto i srebrny nikiel. Na flek.pl znajdziesz także klamerki plastikowe o różnej szerokości.

Klamerką metalową wykończysz produkt

Polecamy także klamerki metalowe, które zachwycają ciekawymi wzorami, precyzyjnym wykonaniem i wariantami kolorów. Polecamy również nasze ozdobne łańcuszki. Na uwagę zasługują te z otwieranymi ogniwami, ponieważ opcja ta umożliwia ich skracanie lub wydłużanie. Ciekawy jest również łańcuszek kulkowy, który może posłużyć nie tylko jako zawieszka, ale także w formie rączki do torebki wizytowej. W naszej ofercie znajdziesz też pukle, ćwieki i inne elementy ozdobne. Zajrzyj na naszą stronę internetową i dokonaj wyboru — bardziej spiczaste, kwadratowe, a może w kształcie półkola? Stopki i podstawki pod torby zapobiegają nie tylko zabrudzeniom, ale i przetarciom podczas stawiania ich na ziemi. Na flek.pl przygotowaliśmy dla ciebie wersję metalową i plastikową. Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym, znajdziesz tam produkty wysokiej jakości, o różnorodnych kształtach i kolorach i konkurencyjnych cenach. Zaufaj firmie Flek. Istniejemy na rynku już od ponad pół wieku.

Zdjecie Zobacz większe

OKUCIE KALETNICZE NAROŻNIKI MAŁE

Nowy produkt

9,50 zł brutto

Cena za 100szt.

Narożniki metalowe o długości ramienia 15 mm oraz wysokości 3 mm o szerokim zastosowaniu. Dostępne kolory złoty i nikiel.

Napisz opinię

OKUCIE KALETNICZE NAROŻNIKI MAŁE

OKUCIE KALETNICZE NAROŻNIKI MAŁE

BESTSELLER

NIT SKRĘCANY MAŁY
0 Recenzje
0,50 zł
KARABIŃCZYK 25mm K 21
0 Recenzje
5,00 zł
SPRZĄCZKA RYM 20/12
0 Recenzje
0,50 zł
NIT SKRĘCANY DUŻY
0 Recenzje
1,00 zł
PÓŁKOLA RYM 25/4
1 Recenzje
0,50 zł
PÓŁKOLA RYM 20/3
0 Recenzje
0,50 zł
NIT SKRĘCANY ZŁOTY
0 Recenzje
1,00 zł
SZLUFKA PLASTIKOWA 25mm
0 Recenzje
0,50 zł
KARABIŃCZYK 25mm K 13
0 Recenzje
2,50 zł

Ostatnio przeglądane

Nasze Nagrody