Kategorie

Co znajdziesz w naszym sklepie kaletniczym?

W naszej ofercie posiadamy również różnorodne uchwyty kaletnicze, które świetnie sprawdzają się przy mocowaniu toreb, rączek czy pasków. Proponujemy ci ciekawe kształty i kolory, zajrzyj po prostu na stronę internetową flek.pl. Sprzedajemy precyzyjnie wykonane zamki do toreb i neseserów. Posiadamy na przykład tradycyjne zapięcia, idealne do aktówki, składające się z dwóch części i łatwe w montażu, a także zamki szyfrowane. Dostępne kolory to stare złoto i srebrny nikiel. Na flek.pl znajdziesz także klamerki plastikowe o różnej szerokości.

Klamerką metalową wykończysz produkt

Polecamy także klamerki metalowe, które zachwycają ciekawymi wzorami, precyzyjnym wykonaniem i wariantami kolorów. Polecamy również nasze ozdobne łańcuszki. Na uwagę zasługują te z otwieranymi ogniwami, ponieważ opcja ta umożliwia ich skracanie lub wydłużanie. Ciekawy jest również łańcuszek kulkowy, który może posłużyć nie tylko jako zawieszka, ale także w formie rączki do torebki wizytowej. W naszej ofercie znajdziesz też pukle, ćwieki i inne elementy ozdobne. Zajrzyj na naszą stronę internetową i dokonaj wyboru — bardziej spiczaste, kwadratowe, a może w kształcie półkola? Stopki i podstawki pod torby zapobiegają nie tylko zabrudzeniom, ale i przetarciom podczas stawiania ich na ziemi. Na flek.pl przygotowaliśmy dla ciebie wersję metalową i plastikową. Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym, znajdziesz tam produkty wysokiej jakości, o różnorodnych kształtach i kolorach i konkurencyjnych cenach. Zaufaj firmie Flek. Istniejemy na rynku już od ponad pół wieku.

OKUCIE KALETNICZE NAROŻNIKI MAŁE Zobacz większe

okucie kaletnicze narożniki małe proste

Nowy produkt

10,50 zł brutto

Cena za 100szt.

Narożniki metalowe o długości ramienia 15 mm oraz wysokości 3 mm o szerokim zastosowaniu. Dostępne kolory złoty i nikiel.

Napisz opinię

OKUCIE KALETNICZE NAROŻNIKI MAŁE Proste

OKUCIE KALETNICZE NAROŻNIKI MAŁE Proste

BESTSELLER

Nasze Nagrody