Kategorie

nit skręcany mały

Nowy produkt

1,00 zł brutto

Metalowe nity skręcane coraz bardziej zyskują na popularności wypierając w niektórych branżach z rynku tradycyjne nity zbijane. Składające się z dwóch elementów nity o minimalnej wysokości skrętu 5 mm regulując gwintem można uzyskać nawet do 8 mm. Stosowane są przede wszystkim do łączenia elementów ze skór naturalnych, skór ekologicznych, tkanin kaletniczych, taśm nośnych, folii PCV, plexi itp. Proste w montażu i demontażu znajdują zastosowanie zarówno w zakładach produkcyjnych, usługowych jak również w warsztatach przydomowych.

Profesjonalne akcesoria kaletnicze - nity.

 W kaletnictwie wykorzystywane są przede wszystkim w paskach mocujących klamry, karabińczyki przy torebkach oraz ozdobach ze skóry. Z uwagi na wysoką wytrzymałość i łatwość wymiany znalazły zastosowanie w branży introligatorskiej przy łączeniu albumów, notesów, kart menu oraz produktów reklamowych. Co raz częściej spotykane są również w łączeniach elementów tj. smycze, obroże, szelki dla zwierząt. Sprawdzają się w profesjonalnych zakładach i warsztatach dzięki czemu chętnie są wybierane przez miłośników prac kreatywnych (DIY). Estetyczny wygląd i różnorodność kolorystyczna sprawia, że oprócz elementów łączenia pełnią funkcję ozdobną zarówno w przypadku galanterii, torebek jak i opraw materiałów np. drukowanych.


Metalowe nity skręcane składające się z dwóch elementów. Średnica łebka 8,9 mm, średnica śrubki 7,8 mm,wysokość wewnętrzna po skręceniu 5 mm, całkowita wysokość po skręceniu 8 mm, średnica tulejki 4 mm.

Cen za 1 kpl.

Napisz opinię

NIT SKRĘCANY MAŁY

NIT SKRĘCANY MAŁY

Nasze Nagrody