Plastikowe żyłka

Plastikowe żyłka

TAŚMA SUWAKOWA 10

5
2,50 zł
Taśmy suwakowe spiralne #10 o gramaturze 39 g/m znalazły przeznaczenie w branżach turystycznych ze względu na torby, plecaki podróżne oraz walizki, które narażone są na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych tj. loty samolotem, podróże pociągiem lub autobusem stanowiące sprawdzian wytrzymałości nie tylko dla podróżujących, ale też dla bagaży. 
Plastikowe żyłka

Zamek plastikowy 18 cm "3" nierozdzielczy

z kordlem
1,00 zł
Zamek z plastikowej taśmy #3 o długości 18 cm stosowany do spódnic, spodni, kieszeni itp.Cena za 1 szt. Hurt od 50 szt - zapytaj o cenę i kombinacje możliwości otrzymania hurtowej ceny. Kolory na zdjęciach są kolorami poglądowymi mogącymi nieznacznie odbiegać odcieniem ze względu na różnorodność przeglądarek. 

Zamki i suwaki błyskawiczne - plastikowe

Zamki błyskawiczne plastikowe stworzone są z dwóch rzędów plastikowych, przylegających do siebie ząbków. Zamek błyskawiczny to rodzaj zapięcia, służący do czasowego połączenia dwóch kawałków materiału. Mechanizm działania zamka błyskawicznego wygląda tak, że ząbki z jednego rzędu, po zaciągnięciu suwaka wchodzą w wolne miejsca drugiego rzędu. Plastikowe zamki znajdują zastosowanie w branży modowej, obuwniczej, w dodatkach typu pokrowce, torby i wiele innych.

Plastikowe zamki błyskawiczne w sklepie krawieckim

Zamki błyskawiczne największą popularność zdobyły w spodniach, a mianowicie w rozporkach.  Należy zaznaczyć, że zamki plastikowe są bardzo odporne na uszkodzenia. Zamki błyskawiczne żyłkowe są zamkami spiralnymi, występują w wersji rozdzielczej i nierozdzielczej. Bardzo często stosowane są w bluzach, swtrach, torbach i pokrowcach. W zależności od tego, jaki i w czym są wszyte zamki błyskawiczne można podzielić na zamki rozdzielcze i nierozdzielcze.Plastikowe zamki rozdzielcze pozwalają na rozdzielenie elementów połączonych zamkiem. Znajdują szerokie zastosowanie w kurtkach, bluzach, płaszczach. Dostępne są zamki plastikowe wodoszczelne (tzw. bryzgoszczelne), które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zależy nam na ochronie przed wilgocią.

Plastikowe zamki wodoszczelne do odzieży

Plastikowe zamki wodoszczelne znajdują zastosowanie w odzieży sportowe, ubraniach strażackich czy rybackich. Zamki wodoodporne są rozdzielcze, podobnie jak zamki, które tworzą dwa suwaki rozsuwane od góry i dołu. Zamki takie stosowane są we wszelkiego rodzaju pokrowcach, ułatwiając ich eksploatację. Dodatkowo, taki rodzaj zamka plastikowego zabezpiecza przed uszkodzeniem dolnej części zamka np. w długich kurtkach i płaszczach.

Zamki i suwaki do ubrań w sklepie dla krawców

Zamki i suwaki nierozdzielcze posiadają na końcu ogranicznik zapobiegający rozdzielaniu się zamka na dwie połówki. Oferujemy szeroki wybór zamków plastikowych butowych nierozdzielczych na żyłkach wielkości 5 i 7, w długościach od 14 do 50 cm. Długość zamków plastikowych to długość ząbków z końcówkami. Długość zamków dostosowujemy do potrzeb klienta. Zamki błyskawiczne stworzone są z taśm suwakowych i suwaków. Posiadamy w ofercie taśmy suwakowe żyłkowe ("3", "7" i "8") w opakowaniach po 200 i 300 metrów bieżących. Nasze taśmy suwakowe są wyjątkowo elastyczne i wytrzymałe na rozerwania. Taśmy takie znajdują zastosowanie w pokrowcach, poduszkach, wszelkiego rodzaju meblach tapicerowanych, w odzieży i w wielu innych. Większość naszych plastikowych zamków jest dostępna w kolorze czarnym i brązowym, jednak na życzenie klienta możemy zrealizować zamówienie na inny kolor.

Product added to wishlist
Product added to compare.