Kategorie

Jakie artykuły szewskie znajdziesz w naszym sklepie?

Oferujemy produkty, które wzmocnią nie tylko obcasy, utrzymanie stabilności i komfortu chodzenia zależy również od tego, jakiej jakości są podpiętki, zapiętki i wkładki. Posiadamy te wykonane z naturalnego korka, które doskonale układają się w obuwiu, nie podwijają się i przez to nie narażają stóp na obtarcia. Dzięki temu można pozwolić sobie na noszenie obuwia przy gołej stopie.  Wiele zalet posiadają także żelowe zapiętki, ponieważ doskonale chronią pięty przed otarciami lub odciskami i zapobiegają wysuwaniu się stopy z obuwia. Produkt ten jest samoprzylepny i przezroczysty. Posiadamy je również w wersji skórzanej. Inny problem, naprzeciw którego wychodzimy z rozwiązaniem to śliska podeszwa. Zaradzą jej specjalne antypoślizgowe podkładki przyklejane pod przednią cześć obuwia, które wykonane są z wysokogatunkowego poliuretanu. Natomiast jeżeli twój dyskomfort powodują haluksy, zastosuj specjalne osłony, które zmniejszają ból przy chodzeniu, zapobiegają nadmiernemu ocieraniu skóry i chronią powstałe już zmiany skórne.

Specjalistyczne produkty szewskie

W przypadku pięty koślawej czy szpotawej regulujące podpiętki zapobiegną wykrzywianiu się buta. Posiadamy również wersję zabezpieczającą ostrogi kości piętowych, które pełnią rolę amortyzatora podczas spacerów. W sprzedaży mamy jeszcze opcję korkową i skórzaną, a wszystkie posiadają taśmy samoklejące od spodu, tak, by całość się nie ślizgała. Zachęcamy także do wypróbowania półwkładek z pelotą masującą, które odciążają bolesne miejsca związane z płaskostopiem poprzecznym. Nadają się one idealnie również do balerin. Ciekawą wersją są także wkładki wykonane ze skóry owczej oraz węgla aktywnego, które dobrze wchłaniają wilgoć i nieprzyjemne zapachy, a także te kratkowe, wykonane z białej plastikowej masy, które zapewniają świetny przepływ powietrza. Na koniec nie mogłoby również zabraknąć opcji filcowej i bawełnianej. Jeżeli chodzi o środki do pielęgnacji obuwia, to w sprzedaży posiadamy różnego rodzaju impregnaty, płyny do lakierek, balsamy czy pasty. W naszym sklepie znajdziesz produkty zabezpieczające do każdego rodzaju tkaniny. Oprócz tego oferujemy dezodoranty do butów, gumki do zamszu, szczotki nadające połysk, płyn do usuwania soli czy rozciągacz do butów. Firma Fleki dystrybuuje również sznurowadła, które można zamówić w różnych kolorach i długościach. Wśród artykułów szewskich muszą się znaleźć również wysokiej jakości gwoździe i stopki do wyciągania ich z obuwia. Produkty firmy Flek to artykuły szewskie najwyższej jakości i o dużej różnorodności. Odwiedź sklep internetowy i dokonaj zamówienia. Przekonaj się również, że nasze ceny są naprawdę konkurencyjne.

PRAWIDŁA DMUCHANE Zobacz większe

PRAWIDŁA DMUCHANE

11106

Nowy produkt

8,50 zł brutto

Specjalne prawidła wyprodukowane dla obuwia z wysoką cholewką. Po wypełnieniu powietrzem nabiera kształtu, który utrzymuje buta w pionowym położeniu, jednocześnie delikatnie je wypełniając. Tak przechowywane obuwie zachowa pierwotny kształt, zachowując jego żywotność aby cieszyć się nim jak najdłużej. Wyjątkowo delikatne i niezwykle praktyczne. Po użyciu należy wypuścić powietrze i złożyć. Nie zajmują wiele miejsca. Są wielokrotnego użytku.

Napisz opinię

PRAWIDŁA DMUCHANE

PRAWIDŁA DMUCHANE

BESTSELLER

KARABIŃCZYK 25mm K 13
0 Recenzje
2,50 zł
PÓŁKOLA RYM 25/4
1 Recenzje
0,50 zł
NITY 10 mm G
0 Recenzje
0,30 zł
NIT SKRĘCANY ZŁOTY
0 Recenzje
1,00 zł

Ostatnio przeglądane

Nasze Nagrody