Sprzączki


Sprzączki kaletnicze i rymarskie

W ofercie naszej firmy znajdują się wysokiej jakości okucia kaletnicze i rymarskie takie jak sprzączki o różnych rozmiarach, kształtach, grubości. Posiadamy aż trzydzieści różnych modeli sprzączek. Jest możliwość zakupienia ich w opakowaniu, w którym znajduje się sto lub pięćdziesiąt sztuk, ale także na sztuki. Nasze sprzączki rymarskie wykonane są ze stalowego drutu, którego średnica zależy od modelu. Są modele, które są wykonane z drutu o średnicy 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm. Posiadają one blaszaną rolkę, która umożliwia łatwiejsze i niekaleczące otwieranie lub zaciąganie paska.

Artykuły dla kaletników i rymarzy

Nasze sprzączki posiadają pojedynczą szpilkę, która będzie miała zastosowanie w cienkich paskach z jedną dziurką. Sprzączki mogą służyć do pasków do spodni, torebek, butów. W naszej ofercie mamy sprzączki o różnych wymiarach, szczegóły znajdują się na zdjęciu, które przedstawia nasz produkt z metrem krawieckim, który pokazuje potrzebne wymiary, a także znajdują się one opisie produktu. Sprzączki z naszej oferty będą idealnym dopełnieniem do wysokiej jakości produktów skórzanych. Wysokiej jakości wykończenie toreb, portfeli czy pasków sprawi, że nasz ulubiony dodatek będziemy używać dłużej. Nasze sprzączki nadają się również idealnie do uprzęży konnych, siodeł, pasów pędnych i innych akcesoriów jeździeckich, w których wytrzymałość jest bardzo istotna ze względu na napór zwierzęcia. Gwarantujemy wysokiej jakości sprzączki, które nie zawiodą nawet w ekstremalnych sytuacjach. Nasze produkty są nie tylko ozdobne, ale przede wszystkim praktyczne i solidne i trwałe.

Sklep rymarski i kaletniczy oferuje dobre ceny

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem możemy zapewnić o wysokiej jakości naszych produktów. Współpracujemy z najlepszymi producentami w swojej dziedzinie z Polski oraz z innych krajów, dlatego nasz asortyment jest bardzo bogaty, posiadamy duży wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Swoja ofertę kierujemy do klienta detalicznego jak i hurtowego. Zakupy wielobranżowe gwarantują możliwość otrzymania towarów w cenie hurtowej. Dokonanie zakupów jest możliwe w naszym sklepie stacjonarnym w Gdyni, ale także poprzez sklep internetowy.

Sprzączki do toreb, portfeli, pasków

Wysyłka naszych towarów odbywa się bezproblemowo i błyskawicznie. Jest możliwość dostarczenia pocztą jak i kurierem. Dodatkowo nasz profesjonalny zespół, znający się na okuciach kaletniczych i rymarskich chętnie pomoże w dobraniu odpowiedniej sprzączki. Można też zrobić to samodzielnie. Wystarczy zmierzyć szerokość paska, do którego potrzebujemy dobrać sprzączkę. W razie wątpliwości służymy pomocą. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę.

Product added to wishlist
Product added to compare.