Stemple do zatrzasek

STEMPEL DO ZATRZASEK SPRING 16
  Ostatnie sztuki w magazynie
  Stemple do zatrzasek

  STEMPEL DO ZATRZASEK SPRING 16

  02526
  85,00 zł
  Wszystkie nasze stemple odpowiadają gwintom naszych napownic-prasek wielkości M6.

  Krawieckie, szewskie, kaletnicze stemple do zatrzasek

  To oczywiste, że każdy profesjonalista w swojej dziedzinie chce pracować na jak najdoskonalszym, sprawdzonym i polecanym sprzęcie. Nie inaczej jest w przypadku krawiectwa, kaletnictwa i rymarstwa. Trudne zajęcia, sztuki rzemieślnicze, jakimi jest naprawa lub wyrób galanterii skórzanej; torebek, portfeli, pasków, obuwia, walizek, odzieży i wielu innych rzeczy wykonanych ze skóry, wymagają używania dobrych narzędzi takich jak stemple do zatrzasek, których nie powstydziłby się żaden profesjonalista. Na pewno przyznasz nam rację: bez nich nawet najlepszy fachowiec nie spełni wysokich wymagań klienteli. A to przecież od ich zadowolenia z usługi zależy, czy wrócą do Ciebie z kolejnym zleceniem, a wyjdą z warsztatu z uśmiechem na twarzy.

  Stemple do zatrzasek do napownicy, praski

  Czy twoje usługi będą chętnie polecane. Warto więc zadbać o wyposażenie warsztatu w trwałe, przetestowane przez niejednego majstra Twojej sztuki narzędzia. Podobnie jak Ty starasz się dać z siebie jak najwięcej, aby zadowolić klienta, tak i sklep flek.pl wychodzi na przeciw Twoim wysokim wymaganiom. Oferujemy Ci profesjonalne stemple do zatrzasek, które są niezbędnym elementem Twojej pracowni. Dzięki różnorodności naszej oferty, dajemy Ci możliwość wyboru narzędzi odpowiadających Twoim aktualnym potrzebom. Mamy dla Ciebie stemple o różnej średnicy, możesz więc zamówić produkt, który spełnia Twoje oczekiwania i jest najbardziej przydatny.

  Stemple do zakładu krawieckiego

  Nasze stemple ułatwią Twoją pracę. W jednej chwili umieścisz zatrzaski w odpowiednich miejscach. Jedyne, co musisz zrobić, to wkręcić końcówki do praski, inaczej zwanej jako napownica, nitownica, które również mamy w ofercie. Zatrzaski to popularne i funkcjonalne zastępniki najpopularniejszych guzików. Łatwy sposób zapinania zatrzasków sprawia, że coraz częściej wykorzystuje się je w krawiectwie, kaletnictwie, rymarstwie. Stanowią również stylową, minimalistyczną ozdobę części garderoby, a przede wszystkim: dzięki temu, że do odpięcia zatrzasku potrzebujemy użyć trochę siły, uznane są za jedno z popularniejszych portfelowych rozwiązań. Bez względu na to, czy pracujesz w zakładzie krawieckim, czy potrzebujesz odpowiedniego narzędzia w domowej pracowni, sklep flek.pl traktuje Cię jak profesjonalistę, oferując wyłącznie najlepsze narzędzia. Nasze stalowe, zawodowej jakości stemple do zatrzasek posłużą Ci długo.

  Profesjonalne artykuły kaletnicze, szewskie, krawieckie

  Możesz być pewien, że będziesz zadowolony z pracy z wykorzystaniem naszych narzędzi krawieckich. Ponadto sklep flek.pl jest przyjazny dla Twojego portfela. Konkurencyjne, niskie ceny łączą się z wysokiej jakości produktami w ofercie, ponieważ skupiamy się tylko na dobrych, przetestowanych narzędziach. Pod wysoką jakością oferowanych produktów podpisują się wszyscy zadowoleni klienci, których grono się rozrasta. Wszyscy z zadowoleniem korzystają z naszych usług i często wracają na flek.pl – po profesjonalną obsługę, szybką wysyłkę, ale przede wszystkim po niezastąpione produkty dobrej jakości w szerokim i różnorodnym katalogu produktów.

  Product added to wishlist
  Product added to compare.