Suwaki do zamków plastikowych

Suwaki do zamków plastikowych

SUWAK 10

11310
2,50 zł
SUWAK 3 b/h.
  Ostatnie sztuki w magazynie
  Suwaki do zamków plastikowych

  SUWAK 3 b/h.

  11311
  12,00 zł
  Suwaki do zamków plastikowych

  SUWAK 7

  11317
  1,00 zł
  Suwaki do zamków plastikowych

  SUWAK OZDOBNY DO TAŚMY 7 Z HAMULCEM

  11318
  1,50 zł
  Suwak z hamulcem do taśmy plastikowej 7 stosowany w obuwiu, odzieży ciężkiej itp. Cena za  1 szt.
  Suwaki do zamków plastikowych

  SUWAK 8

  11319
  1,50 zł
  Suwaki do zamków plastikowych

  SUWAK 8 OZD

  11320
  2,00 zł

  Mocne suwaki do zamków plastikowych

  W naszym sklepie posiadamy duży wybór suwaków do zamków plastikowych. Posiadamy różnej wielkości, w zależności od szerokości zamka i kolorów suwaki, których zastosowanie jest bardzo szerokie. Posiadamy też suwaki wodoodporne. Suwaki są bardzo szeroko stosowane w branży odzieżowej, kaletniczej i innych. Są wykorzystywane też w akcesoriach, dodatkach, obuwiu, torbach, walizkach, różnego rodzaju etui, piórnikach, plecakach, ale też w kieszeniach.

  Hurtownia krawiecka oferuje suwaki do zamków

  Jest tego naprawdę dużo. Dlatego wiemy jak ważne przy produkcji rzeczy z zamkami błyskawicznymi, dobry suwak, który nawet przy mocnym pociągnięciu nie pęknie, jest bardzo ważne. Nagłe pęknięcie suwaka może sprawić trudności w odpięciu i zapięciu butów czy kurtki. Suwaki muszą się również łatwo przesuwać, nie zacinać się. W zależności od zastosowania posiadamy suwaki bardzo malutkie, jak i duże. Posiadamy też duże, kostkowe suwaki z blokadą, które stosujemy do odzieży ciężkiej, do pokrowców oraz odzieży motocyklowej i innej. W naszej ofercie posiadamy suwaki o różnych rozmiarach, w zależności szerokości zamka, do którego mają być dobrane. Różne ich kolory sprawiają, że można je dobrać do wielu produktów - od kurtek, po torebki czy buty. Posiadamy suwaki proste, jednokolorowe, ale też takie z delikatnymi wzrokami, z okrągłą końcówką, ale też kwadratową. Niektóre suwaki posiadają również blokadę, która sprawia, że zamek samoczynnie się nie odsunie. Ważne jest to przede wszystkim w rozporkach, butach i torebkach.

  Suwaki do zamków w torbach i w kurtkach

  W kategorii zamki i suwaki dostępne są również małe suwaki pościelowe, które używamy do cienkiej oraz grubszej pościeli. Nie mają one uchwytu typowego dla innych suwaków, jest łatwy w przesuwaniu bez niego. W pościeli nie stosuje się go ze względu na to, że może przeszkadzać w trakcie snu. Jeśli suwaki mają pełnić nie tylko pełnić funkcję zasuwania, ale też mają być ozdobą, polecamy nasze suwaki ozdobne. Posiadamy naprawdę duży wybór suwaków, które mają wymyślne, oryginalne, ciekawe kształty oraz takie, które zdobione są cyrkoniami.

  Najlepsze akcesoria krawieckie tylko u nas

  Używa się je szczególnie w odzieży eleganckiej, ale także w eleganckich torebkach, butach, portmonetkach, portfelach. Możemy, stosując te suwaki, samodzielnie zmienić wygląd naszej odzieży, torebek czy plecaków, zmieniając sobie zwykły na zdobiony. Może to znacznie zmienić charakter naszego ubrania. Na przykład w eleganckich sukienkach, zapinanych na zamek, może znacznie zmienić wygląd, sprawić, ze sukienka nie będzie już taka, jak każda.

  Product added to wishlist
  Product added to compare.