Sznurowadła

Sznurowadła

SZNUROWADŁA LACES 90 cm

11370
7,00 zł
Bawełniane sznurowadła płaskie o szerokości 9 mm i długości 90 cm. Cena za 1 parę.

Mocne sznurowadła do butów w sklepie szewskim

Sklep szewski flek.pl ma w swojej bogatej ofercie akcesoria szewskie i kaletnicze. Między innymi są to różne sznurowadła, które przeznaczone są do obuwia wymagającego wiązania sznurówek. Potrzebne osobom w różnych kategoriach wiekowych. Kobietom, mężczyznom, nastolatkom, dzieciom. Każdemu, kto posiada w swojej szafie buty sznurowane i używa ich na siłowni, ćwiczeniach w plenerze, podczas innej aktywności fizycznej na co dzień. Na przykład jazdy na rowerze, lekcjach wuefu w szkole, spacerów po mieście, parku, wyjazdach dłuższych, krótszych i wiele innych możliwości. Będą się one ładnie prezentować z nowymi sznurówkami. Utrzymają one obuwie na nogach.

Stylowe Sznurówki do obuwia

Sznurowadła oferowane przez sklep flek.pl wykonane są z wytrzymałych, trwałych materiałów. Nie rozwiążą się niespodziewanie podczas chodzenia. Nie przewrócisz dzięki nim. Muszą być także odpowiednio zawiązane. Dostępne są różne wzory, kolory, wśród których na pewno coś wybierzesz dla siebie, rodziny, znajomych. Są dobrym pomysłem na drobny upominek z różnych okazji. Przykładowo jako dodatek do głównego prezentu. Będziesz się nimi cieszyć przez dłuższy czas. Aż do kolejnej wymiany na nowe. Znajdziesz sznurowadła o różnej długości. Dopasujesz je sobie do wybranych butów ze swojej półki. Tenisówek, trampek oraz wszystkich tych, które wymagają sznurowania i bez tego nie da się w nich w ogóle chodzić. W celu poznania większej ilości szczegółów, regulaminów zapraszamy na naszą stronę internetową. Wybierz formę kontaktu i zamów sznurowadła dla siebie i osób, które chcą je mieć.

Jakie akcesoria do butów znajdziemy w sklepie szewskim?

Zapewniają one bezpieczeństwo podczas chodzenia na co dzień w butach. Jest to bardzo ważne dla wygodnego użytkowania zarówno butów, jak i sznurówek. Na pewno znajdziesz coś dla siebie i nie tylko. Sklep flek.pl dostępny jest przez siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Nie ma ograniczonych godzin otwarcia, niedziel bez handlu, innych. Zakupów dokonasz, kiedy będziesz mieć czas, ochotę, pieniądze. Zrobisz to na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu. Telefon, tablet, komputer, laptop lub inne, jakie posiadasz. Zaoszczędzisz czas i pieniądze. Nie będziesz szukać sznurowadeł w sklepach stacjonarnych, zatłoczonych centrach handlowych. Wszystko kupisz za jedną szybką dostawą wybraną przez ciebie opcją. Zachęcają do tego atrakcyjne ceny na stronie sklepu flek.pl Nie zastanawiaj się i zamów większą ilość niezbędnych sznurowadeł. Dopełnią one ładnego wyglądu twoich butów. Dopasują się do nich i pozostałych elementów twojej stylizacji.

Product added to wishlist
Product added to compare.