Szpilki i Agrafki

Szpilki i Agrafki

AGRAFKI

10002
1,50 zł
Szpilki i Agrafki

AGRAFKI

10003
1,00 zł

Szpilki i Agrafki do szwalni i dla krawców

Przy pracy w branży rzemieślniczej, a szczególnie w wykonywaniu zawodu kaletnika, szewca czy krawca, bardzo ważne jest dbanie o szczegóły. Wykonane z najwyższą precyzją produkty służą przez lata i są doskonałej jakości. W tego typu pracy sprawdzą się małe, aczkolwiek niezbędne akcesoria takie jak agrafki czy szpilki. Te niepozorne przybory pozwolą na pracę przy małych. W ofercie sklepu znajdują się metalowe agrafki, które sprawdzą się nie tylko przy wykonywaniu zawodu, ale także w domu. Pakowane są w zestawy po 12 sztuk każdy, dzięki czemu można zaopatrzyć się w ich większość ilość przy jednym zakupie. Do wyboru są różne długości - 3 oraz 4 centymetry. Agrafkę warto mieć zawsze przy sobie, w razie potrzeby sprawdzi się np. jako tymczasowe zapięcie bluzki.

Artykuły szwalnicze wysokiej klasy

Dodatkowo może służyć jako ozdoba, zapięcie przy kotylionie lub broszce. W asortymencie mamy także spłaszczone szydło rymarskie, które przygotowane jest do osadzenia w oprawce. Spłaszczone ostrze w kształt grotu ułatwia pracę i pozwala na precyzyjne czynności. Idealnie sprawdzi się przy wykonywaniu wysokiej jakości obuwia. Długie na około 6 centymetrów o średnicy 2-3 milimetrów. Tego typu asortyment jest niezbędny w każdym zakładzie szewskim, ale i nie tylko. W wielu sytuacjach sprawdzą się także szpilki. Oferujmy klasyczne metalowe szpilki o długości 13 i 15 centymetrów. Ostre końce pozwalają na uporanie się nawet z najbardziej opornymi materiałami czy strukturami. Są idealne nie tylko przy rzemieślnictwie, ale także w wielu pracach artystycznych. Pakowane w wygodne plastikowe pudełko, które zapewni ich bezpieczne przechowywanie.

Sklep detaliczny i hurt krawiecki

Oprócz tego w asortymencie sklepu znajdują się długie na 2,6 centymetra szpilki pakowane w kartonowe pudełko o wadze 0,5 kilograma. Ponadto można zdecydować się także na ozdobne szpilki z kolorowymi, okrągłymi główkami. Mogą one posłużyć do pakowania prezentu lub jako ozdobne zapięcie. Z pewnością jest to niezbędny asortyment każdego krawca, a niestandardowe zakończenie w postaci okrągłej główki usprawni szycie. Niezależnie od wykonywanej profesji warto zaopatrzyć się w tego typu produkty, ponieważ sprawdzają się nie tylko przy pracy, ale także w czasie wykonywania codziennych czynności. Nasz sklep oferuje najwyższej jakości przedmioty, które służą do wielokrotnego użytku i zapewniają wygodę pracy. Adekwatne do asortymentu ceny stanowią dodatkowy atut. Szybka realizacja zamówienia oraz łatwość dokonywania zakupów za pomocą naszego sklepu sprawiają, że coraz więcej zadowolonych klientów decyduje się na skorzystanie z oferowanych przez nas usług.

Product added to wishlist
Product added to compare.