Uchwyty kaletnicze

2,00 zł
Odlewany uchwyt do torebek mocujący pasek lub rączkę w kolorze starego antycznego niklu o wymiarach 55x40x10 mm. Mocowany na dwa rozginane wąsy.
5,00 zł
Metalowy uchwyt do mocowania rączki o szerokości wewnętrznej 2 cm. Bardzo prosty w montażu.  Kolor srebrny i stare złoto. Przy zakupie, proszę o podanie koloru.
Rączki do toreb i neseserów

Pasek, Paski z metra ozdobne

cętki leoparda
10,00 zł
Pasek welurowy brązowy w czarne cętki leoparda o szerokości 14 mm podszywany i wzmacniany po lewej stronie czarną taśmą rypsową. Idealny na rączki, paski do torebek, smycze, szelki, obroże itp. Cena za 1 mb. 
Rączki do toreb i neseserów

Pasek, Paski z metra ozdobne

przypominające burberry
10,00 zł
Pasek z materiału szerokości 10 mm podszywany i wzmacniany od lewej strony bordową taśmą rypsową. Idealny na rączki, paski do torebek, smycze, szelki, obroże itp. Cena za 1 mb. 
Rączki do toreb i neseserów

Pasek, Paski z metra ozdobne

beżowy
10,00 zł
Pasek z materiału szerokości 10 mm podszywany i wzmacniany od lewej strony beżową taśmą rypsową. Idealny na rączki, paski do torebek, smycze, szelki, obroże itp. Cena za 1 mb. 
Rączki do toreb i neseserów

Pasek, Paski z metra ozdobne

czerwona kratka
10,00 zł
Pasek z materiału szerokości 10 mm przeszywany i wzmacniany od środka. Idealny na rączki, paski do torebek, smycze, szelki, obroże itp. Cena za 1 mb. 
Rączki do toreb i neseserów

Pasek, Paski z metra ozdobne

kratka
10,00 zł
Pasek z materiału szerokości 14 mm podszywany i wzmacniany po lewej stronie czarną taśmą rypsową. Kolory wzoru: zielony, granatowy, czerwony, żółty, biały. Idealny na rączki, paski do torebek, smycze, szelki, obroże itp. Cena za 1 mb. 
Uchwyt z kółkiem skręcany małyUchwyt z kółkiem skręcany mały 2
  Dostępny produkt z innymi opcjami
  2,00 zł
  Metalowy uchwyt z kółkiem, skręcany na śrubkę.  Podstawa uchwytu 8 mm Średnica wewnętrzna kółka 8 mm, zewnętrzna 10 mm.

  Uchwyty kaletnicze i rymarskie

  W naszym sklepie z akcesoriami szewskimi i krawieckimi można nabyć uchwyty do toreb mocujące paski lub rączki. Są one wysokiej jakości, mocowane na wyginane wąsy, dlatego montaż jest bardzo łatwy i szybki. Uchwyty do toreb są często używane w produkcji galanterii skórzanej, wszelkich małych i dużych torebek z różnych materiałów, przeznaczone do noszenia różnego obciążenia. W naszej ofercie znajduje się duży wybór ciekawych wzorów bardzo grubych uchwytów, w różnych kolorach: złotym, antycznym złotym, antycznym srebrnym. Dodatkowo mają ciekawe, nietypowe kształty i są dużych rozmiarów.

  Akcesoria kaletnicze i rymarskie

  Dzięki temu będą nie tylko ciekawą ozdobą, ale również bardzo mocny, wytrzymałym rodzajem mocowania. Uchwyty będą pasować do każdego rodzaju torebki, niezależnie od materiału, stylu, wielkości, są to uchwyty uniwersalne, które zawsze będą ładnie się prezentowały. Przypominają trochę styl vintage, także mogą ładnie wyglądać z torebkami w tym stylu, ale do nowoczesnych również dobrze się dopasują. Uchwyty będą dobrze wyglądały w torbach różnych stylów - rockowym, eleganckim, miejskim, klasycznym. Rozmiar każdego pojedynczego uchwytu jest szczegółowo opisany, ale ogólnie każdy będzie pasować do pasków o różnej szerokości - i bardzo wąskich i szerokich.

  Sklep z uchwytami kaletniczymi i rymarskimi

  Uchwyty mogą być również stosowane jako haczyk do zawiedzenia czegoś. Jeśli mocowanie będzie współgrało, można użyć je do spodni taktycznych, plecaków turystycznych, butów, aby karabińczykami czy zaczepami wieszać różnego rodzaju rzeczy, które chcemy mieć pod ręką. Możemy spróbować zastosować w domu do przywieszania różnych akcesoriów - kuchennych czy łazienkowych. Mogą nam też służyć w pracowniach artystycznych i rękodzielniczych czy krawieckich do różnego rodzaju prac, ale też do zorganizowania sobie przestrzeni pracy, aby nic nam nie przeszkadzało. Możemy też samodzielnie zmienić sobie wygląd swojej torebki. Uchwyty kaletnicze w naszym sklepie są trwałe nie tylko na różnego rodzaju obciążenia.

  Rączki kaletnicze

  Będą bardzo długo służyć niezależnie od warunków atmosferycznych i ich przechowywania. Wykonane są z trwałego materiału, odpornego na rdzewienie i szarzenie. Takie okucia kaletnicze i rymarskie jak uchwyty mogą być łącznikiem z paskiem od torebki, ale też z karabińczykiem i innego rodzaju haczykami i rączkami do torebek. Nasze solidne uchwyty sprawiają, że nie martwisz się, że rączka się urwie czy nie wytrzyma obciążenia. Służyć będzie w każdego rodzaju torebkach: ciężkich torbach profesjonalnych, kuferkach, walizkach, torbach sportowych.

  Product added to wishlist
  Product added to compare.