Wyposażenie szwalni

NAWLEKACZE
  • Wyprzedaż!
Wyposażenie szwalni

NAWLEKACZE

10484
0,75 zł
NAWLEKACZE
  • Wyprzedaż!
Wyposażenie szwalni

NAWLEKACZE

10484
2,00 zł
Nawlekacz przyrząd do pomocy nawlekania/przewlekania nici przez igłę. Metalowy drucik zatopiony w plastikowym uchwycie. Wymiar: 3,7 x 2 cm kolor losowy cena za 1 sztukę
Wyposażenie szwalni

Pęseta do maszyn

8,50 zł
Pęseta metalowa, zakrzywiona tak aby dochodziła w każdy zakątek maszyny do szycia. Idealna do przewlekania/nawlekania nici czy czyszczenia maszyn. Końcówki posiadają rowki co ułatwia łapanie nitki i mocniej ją trzyma. Wykonana ze stali nierdzewnej. Długość 15,5 cm. Cena za 1 sztukę.
Wyposażenie szwalni

PUDEŁKO NA SZPULKI DO MASZYN

PLASTIKOWE BEZBARWNE
15,00 zł
PLASTIKOWE, BEZBARWNE PUDEŁKO NA SZPULKI DO MASZYN UŁATWI UTRZYMANIE PORZĄDKU ZARÓWNO W ZAKŁADZIE KRAWIECKIM JAK I W DOMU. POJEMNIK ZAWIERA 25 PRZEGRÓDEK.
Klamerki plastikowe

KLAMERKA DO SZELEK OGRODNICZEK

30M
3,00 zł
PLASTIKOWA KLAMRA ZACISKOWA Z MOŻLIWOŚCIĄ REGULACJI IDEALNA DO ODZIEŻY, PLECAKÓW, NEREK. KOLOR CZARNY CENA ZA 1 SZT.
3,00 zł
PLASTIKOWA KLAMRA ZACISKOWA Z MOŻLIWOŚCIĄ REGULACJI IDEALNA DO ODZIEŻY, PLECAKÓW, NEREK. KOLOR CZARNY CENA ZA 1 SZT.

Profesjonalne wyposażenie szwalni

Chcesz wyposażyć szwalnie w dobrej klasy akcesoria krawieckie? W sklepie flek.pl znajdziesz wszystko, co potrzebne, żeby wyposażyć swoją szwalnię. Między innymi są to centymetry krawieckie, olej wazelinowy, nawlekacze, pędzel do malowania butów lub torebek, miara krawiecka, szpulki i pasy napędowe do maszyny i wiele innych, które są niezbędne. Akcesoria szewskie, kaletnicze przydadzą się w wielu sytuacjach szewcom prowadzącym swoje zakłady, a także osobom prywatnym, które są zainteresowane ich zakupem dla siebie. Dzięki nim będą mieć ułatwioną pracę przy szyciu, naprawie, innych potrzebnych czynnościach, które wymagają zastosowania tych produktów. Sklep flek.pl oferuje produkty wykonane z dobrej jakości materiałów.

Narzędzia krawieckie i szwalnicze - artykuły krawieckie do szwalni

Produkty te będą służyć przez dłuższy czas użytkowania. Dopiero po latach wymienisz je na nowe. Dzięki temu klienci zakładu szewskiego będą zadowoleni i ponownie odwiedzą to miejsce. Szewc potrzebny jest przez cały rok. Naprawi obuwie na każdą porę roku. Wiosnę, lato, jesień, zimę. Do tego służą wspomniane maszyny, akcesoria, w które wyposażona jest profesjonalna szwalnia. Skorzystają kobiety, mężczyźni, nastolatki. Każdy potrzebuje mieć dobrze naprawione buty, w których chodzi na co dzień.

Co naprawię w szwalni?

W szwalni naprawisz także torebkę wykonaną z różnych tworzyw, która jest jednym z ważniejszych akcesoriów dla wielu kobiet. Lakierowane, zamszowe, skórzane oraz inne. Profesjonalna, dobrze wyposażona szwalnia to miejsce, w którym naprawią każdą damską torebkę. Zamówienia dokonasz wygodnie przez internet, w wybranym miejscu, w którym masz do niego dostęp. Balkon, pokój, park, inne. Na dowolnym urządzeniu z dostępem do sieci. Telefon, tablet, komputer, laptop oraz inne, jakie posiadasz.

Jakie narzędzia szwalnicze oferuje nasz sklep?

Nie będziesz szukać tego wszystkiego w innych sklepach dostępnych stacjonarnie, które mają ograniczone godziny otwarcia, nieczynne niedziele. Zaoszczędzisz cenny czas oraz pieniądze. Sklep szewski flek.pl możesz odwiedzić, kiedy masz czas, ochotę oraz pieniądze. Dostępny jest przez siedem dni w tygodniu, o każdej godzinie. Znajdziesz u nas kompleksowe wyposażenie szwalni takie jak urządzenia prasowalnicze, noże krojcze, stoły krojcze, części do maszyn, podszywarki, manekiny, żelazka, maszyny szwalnicze (szereg maszyn szwalniczych). Do większych zakupów zachęcają atrakcyjne ceny oferowanych tam produktów oraz szybka dostawa wybraną przez ciebie opcją. Kurier przywiezie ci towar pod wskazany adres. Nie zastanawiaj się i skorzystaj z oferty sklepu online flek.pl. Więcej szczegółów, regulaminów znajdziesz na stronie internetowej. Zapraszamy do wybranej formy kontaktu. Telefon, email, inne, które są możliwe. Na pewno wybierzesz coś dla swojego zakładu szewskiego, szwalni. Dzięki temu nie zabraknie ci produktów potrzebnych na co dzień do twojej pracy.

Product added to wishlist
Product added to compare.