SKÓRA EKOLOGICZNA

    SKÓRA EKOLOGICZNA

    35,00 zł
    Brutto

    Skóra ekologiczna z motywem wyprodukowana we Włoszech.

    Sprzedawana z metra. Wysokość beli 1,5 mb. Cena za 1,5 m2.

    Kolor: ciepły odcień ecri. 

     

    Skóra ekologiczna zwana potocznie jako skay to zamiennik do złudzenia przypominający naturalną skórę. Dobrze odlana na tkaninie powłoka PCV jest czasami dla laika od prawej strony nie do rozpoznania dlatego w przemyśle cieszy się ogromna popularnością.

     

    Ze względu na niższą cenę od skóry oraz łatwość jej wytwarzania znalazła bardzo szerokie zastosowanie w branżach: kaletniczej ( torebki, paski, portfele, kosmetyczki itp.), szewskiej ( buty, cholewki, lamówki), tapicerskiej (obicia meblowe, pokrowce) oraz odzieżowej ( kurtki, kamizelki, spodnie itp.). Producenci tzw. skóry ekologicznej prześcigają się w grubości, wytrzymałości, fakturze czy kolorystyce aby zaspokoić potrzeby na rynku. Nasze materiały skóropodobne są najwyższej jakości i do złudzenia przypominają skórę tapicerską oraz kaletniczą. Oferowana szerokość 150 cm pozwala na większe możliwości wykorzystania powierzchni w procesie tworzenia.

    99 Przedmioty
    Nowy
    Kaletnicze i szewskie

    NICI TYTAN 40 nr 2500 BIAŁE 1000 mb

    10532
    13,00 zł
    Poliester ciągły o potrójnym splocie. Jedne z najmocniejszych nici kaletniczych.Zalecane do :  wyrobów skórzanych i skóropodobnych, tapicerek samochodowych i meblowych, obuwia, odzieży, tkanin technicznych itp.Ilość : 1000mCena za: szpulkę
    No reviews

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

    Product added to wishlist
    Product added to compare.