Katalog

Włączone filtry:
  Strona Główna >

  Igły ręcznie i maszynowe 

  Jest 29 produktów.
  na stronę
  Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów

  Igły ręczne i maszynowe dla krawców i do szwalni

  Propozycja sklepu kaletniczego i szewskiego Flek.pl to igły do szycia ręcznego oraz maszynowego. Przydadzą się do wielu czynności, które są wykonywane w codziennej pracy profesjonalnego zakładu szewskiego. Szewc używa ich do szycia różnych elementów obuwia oraz do torebek. Wiele osób w różnych kategoriach wiekowych może skorzystać z tego typu usługi, gdy ich buty, torebki będą wymagały przyszycia jednego lub wielu elementów.

  Artykuły szwalnicze i krawieckie

  Kobiety, mężczyźni, nastolatki. Każdy, kto będzie chciał, żeby jego torebka, buty cieszyły jeszcze przez jakiś czas. Dopóki się nie zużyją i nie trzeba będzie kupić kolejnych. Profesjonalny szewc oceni, czy naprawa jest możliwa i jaki będzie jej przybliżony koszt. Igły sprzedawane w sklepie online flek.pl są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Będą służyły szewcom przez dłuższy okres czasu. Aż do wymiany na nowe, gdy te się zużyją. Tego typu akcesoriów szewc używa bardzo często w swoich codziennych zajęciach związanych z naprawą butów. Warto więc zamówić więcej.

  Profesjonalne igły krawieckie

  Igły zapakowane są w wygodne karnety. Łatwiej ci będzie je przechowywać. Na przykład tapicerskie zaokrąglone, półpłaskie, rymarskie workowe proste, nawlekacze, igły do szycia z oprawką oraz wiele innych. Każdy szewc znajdzie coś dla siebie w sklepie flek.pl. Zamówienie złożysz wygodnie przez internet. Na dowolnym urządzeniu, z którego korzystasz na co dzień. Komputer, tablet, telefon lub inne, jakie posiadasz. Możesz to zrobić także w każdym miejscu. Dom, plaża, pokój, balkon, taras. Wszędzie, gdzie masz dostęp do sieci. Możliwości jest bardzo dużo. Dokonasz zamówienia kiedy, będziesz mieć czas, ochotę oraz pieniądze.

  Jakie akcesoria szwalnicze w naszym sklepie?

  Sklep krawiecki flek.pl dostępny jest przez siedem dni w tygodniu przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Nie ma niedziel wolnych od handlu. Zawsze możesz kupić potrzebne ci na co dzień produkty do twojego zakładu. Do zakupów zachęca szybka dostawa wybraną przez ciebie opcją oraz atrakcyjne ceny towaru dostępnego w sklepie internetowym flek.pl. Kurier przywiezie ci twoje produkty za jedną szybką dostawą pod wskazany adres. Nie będziesz szukać tego wszystkiego w sklepach stacjonarnych z ograniczonymi godzinami otwarcia. Dzięki temu oszczędzisz cenny czas oraz pieniądze. W celu poznania większej ilości szczegółów, lektury regulaminów zapraszamy na naszą stronę internetową. Znajdziesz tam zakładki z wybranymi formami kontaktu ze sklepem. Telefon, email, inne. Jak również, wszystko, czego potrzebujesz dla swojego zakładu szewskiego.

  Nasze Nagrody