Oczka metalowe

Oczka metalowe

Oczka ozdobne skręcane złote

kaletnicze
2,50 zł
10 czka metalowe ozdobne mocowane na dwie śrubki, łatwe w montażu. Średnica wewnętrzna 13,5 mm Średnica zewnętrzna 28 mm Cena za 1 szt.

Rymarskie i kaletnicze oczka metalowe

Co decyduje o tym, że jedna kreacja wydaje się ciekawa, nietuzinkowa, a na drugą nie zwrócimy nawet uwagi? Dlaczego jedne ubranie intryguje, a inne jawi się nam jako nudne, ponure i zniechęca nas do założenia go? Diabeł często tkwi w szczegółach! Okucia rymarskie i kaletnicze, które wybieramy do upiększenia naszej kreacji wiele mówią o naszym wyczuciu estetyki i ogólnie o naszym stylu. To one stanowią swoistą wizytówkę, którą codziennie pokazujemy światu. Czasem jakiś produkt w sklepie przekonuje nas swoim wyglądem, jednak w domu stwierdzamy, że potrzebujemy go ulepszyć, zindywidualizować, nadać mu charakteru, sprawić, że w jakiś sposób odróżnimy go od masowej produkcji.

Oczka metalowe dla rymarzy i kaletników

Na szczęście nie trzeba być zawodowym krawcem i znać się na tajnikach szycia, żeby wzbogacić ubranie lub dodatek, taki jak torebka, o nasz własny podpis. W naszym sklepie oferujemy dodatki, dzięki którym w prosty sposób osiągniesz ten efekt. Detale często świadczą o jakości produktu. Gdy chcemy ocenić, czy ubranie jest starannie wykonane, dotykamy go, aby sprawdzić, czy materiał jest przyjemny, sprawdzamy skład oraz przyglądamy się mu z bliska. Ale w modzie oprócz jakości chodzi też o wygląd - detale, takie jak oczka metalowe, potrafią odmienić nudną torebkę, czy bluzkę, która już się nam "opatrzyła" i na którą niechętnie spoglądamy podczas buszowania w szafie. W naszej ofercie znaleźć można wiele takich dodatków, które nadadzą twojemu ubraniu nowego charakteru. Posegregowaliśmy je na czytelne kategorie, tak, żeby nasi klienci mogli szybko zapoznać się z asortymentem i odnaleźć to, czego szukają w łatwy i bezproblemowy sposób.

Sklep rymarski i kaletniczy proponuje duży wybór

W tym dziale znaleźć można szeroki wybór oczek metalowych. Charakteryzują się różnymi wielkościami i kolorami, toteż bez problemu nasi klienci i klientki znajdą to, co trafi w ich gust. Stawiamy na jakość wykończenia, na wytrzymałość i na elegancki wygląd. Każde dostępne w naszym sklepie rozwiązanie spełnia te kryteria. Wszystko po to, aby klienci robiący u nas zakupy mieli poczucie dobrze wydanych pieniędzy i świadomość, że wybrane przez nich produkty posłużą im przez długi czas.

Wysoka jakość wyposażenia dla rymarzy i kaletników

Niezależne od tego, czy potrzebujesz mniejszych, czy większych oczek metalowych, z podkładką, czy bez, odwiedzając naszą stronę możesz liczyć na to, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz tu to, czego szukasz. W razie jakichkolwiek wątpliwości, chętnie pomożemy ci podczas zakupów. Czytelna strona internetowa i fachowa obsługa sprawią, że proces poszukiwania, wyboru i zakupu produktu odbędzie się bezproblemowo.

Product added to wishlist
Product added to compare.