Strona Główna >

Plastikowe żyłka 

Jest 88 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 88 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 88 elementów

Zamki i suwaki błyskawiczne - plastikowe

Zamki błyskawiczne plastikowe stworzone są z dwóch rzędów plastikowych, przylegających do siebie ząbków. Zamek błyskawiczny to rodzaj zapięcia, służący do czasowego połączenia dwóch kawałków materiału. Mechanizm działania zamka błyskawicznego wygląda tak, że ząbki z jednego rzędu, po zaciągnięciu suwaka wchodzą w wolne miejsca drugiego rzędu. Plastikowe zamki znajdują zastosowanie w branży modowej, obuwniczej, w dodatkach typu pokrowce, torby i wiele innych.

Plastikowe zamki błyskawiczne w sklepie krawieckim

Zamki błyskawiczne największą popularność zdobyły w spodniach, a mianowicie w rozporkach.  Należy zaznaczyć, że zamki plastikowe są bardzo odporne na uszkodzenia. Zamki błyskawiczne żyłkowe są zamkami spiralnymi, występują w wersji rozdzielczej i nierozdzielczej. Bardzo często stosowane są w bluzach, swtrach, torbach i pokrowcach. W zależności od tego, jaki i w czym są wszyte zamki błyskawiczne można podzielić na zamki rozdzielcze i nierozdzielcze.Plastikowe zamki rozdzielcze pozwalają na rozdzielenie elementów połączonych zamkiem. Znajdują szerokie zastosowanie w kurtkach, bluzach, płaszczach. Dostępne są zamki plastikowe wodoszczelne (tzw. bryzgoszczelne), które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zależy nam na ochronie przed wilgocią.

Plastikowe zamki wodoszczelne do odzieży

Plastikowe zamki wodoszczelne znajdują zastosowanie w odzieży sportowe, ubraniach strażackich czy rybackich. Zamki wodoodporne są rozdzielcze, podobnie jak zamki, które tworzą dwa suwaki rozsuwane od góry i dołu. Zamki takie stosowane są we wszelkiego rodzaju pokrowcach, ułatwiając ich eksploatację. Dodatkowo, taki rodzaj zamka plastikowego zabezpiecza przed uszkodzeniem dolnej części zamka np. w długich kurtkach i płaszczach.

Zamki i suwaki do ubrań w sklepie dla krawców

Zamki i suwaki nierozdzielcze posiadają na końcu ogranicznik zapobiegający rozdzielaniu się zamka na dwie połówki. Oferujemy szeroki wybór zamków plastikowych butowych nierozdzielczych na żyłkach wielkości 5 i 7, w długościach od 14 do 50 cm. Długość zamków plastikowych to długość ząbków z końcówkami. Długość zamków dostosowujemy do potrzeb klienta. Zamki błyskawiczne stworzone są z taśm suwakowych i suwaków. Posiadamy w ofercie taśmy suwakowe żyłkowe ("3", "7" i "8") w opakowaniach po 200 i 300 metrów bieżących. Nasze taśmy suwakowe są wyjątkowo elastyczne i wytrzymałe na rozerwania. Taśmy takie znajdują zastosowanie w pokrowcach, poduszkach, wszelkiego rodzaju meblach tapicerowanych, w odzieży i w wielu innych. Większość naszych plastikowych zamków jest dostępna w kolorze czarnym i brązowym, jednak na życzenie klienta możemy zrealizować zamówienie na inny kolor.

Nasze Nagrody