Strona Główna >

Rączki do toreb i neseserów 

Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Kaletnicze rączki do toreb i neseserów

Rączki do toreb i neseserów w naszym sklepie to wysokiej jakości okucia kaletnicze i rymarskie, które są łatwe w montażu i wykonane z tworzywa sztucznego lub plastiku. Przy tym są wytrzymałe nawet na duże obciążenia. Wszelkie rozmiary mocowania, długość rączki podana jest na zdjęciu oraz w szczegółach. Są to rozmiary uniwersalne, używane w większości toreb i neseserów dostępnych na rynku. Nasze rączki mogą być też stosowane przy produkcji walizek podróżnych, nawet takich, które pomieszczą 20 kg bagaż, a nawet i cięższy.

Praktyczne uchwyty do toreb, neseserów

Rączki są na tyle wygodne, że będzie łatwo przenosić walizki z miejsca na miejsce na lotnisku, przy wsiadaniu do autobusu czy pociągu. Mają one wiele zastosowań i wytrzymają w każdych warunkach, nawet ciągłych podróży i codziennego używania torebek i neseserów. Rączki dostępne w naszym sklepie internetowym są bardzo łatwe w montażu. Są one mocowane na śruby lub nity. Rączki posiadają różnorodny rozstaw śrub. Posiadamy też rączki, które mocowane są w takim sam sposób, ale dodatkowo z metalową maskującą szyną. Dzięki temu, że mocowanie jest złożone - wchodzi w jego skład kilka śrubek, możemy mieć pewność, że będzie ono trzymać się bez problemów, że rączka wytrzyma nawet duże obciążenia. Wiemy jak ważne dla naszych klientów jest to, żeby rączka nagle nie urwała się, dlatego w naszym sklepie znajdą Państwo najlepsze rączki do produkcji toreb i neseserów.

Duży wybór rączek do toreb w sklepie kaletniczym

Posiadamy kilka rodzajów rączek. Mamy w naszej ofercie płaskie rączki, które wystarczy chwycić i od razu można nosić, łatwo dostosowują się do tego jak trzymamy i jakie jest obciążenie. Posiadamy też rączki opadające, które trzeba podnieść kiedy chcemy użyć naszej torby czy nesesera. Jednak każda z rączek jest niezwykle ergonomiczna, wykonana z takich materiałów, że nie ślizgają się w rękach, nawet gdy mamy bardzo spocone ręce. Utrzymują się długo w dobrym stanie, są odporne na różne czynniki atmosferyczne. Również mocowania są bardzo wytrzymałe.

Akcesoria do toreb i neseserów

Rączki są  odpowiedniej grubości, dlatego łatwo dostosowują się do dłoni. Jest możliwość zakupienia rączek pojedynczo, ale też hurtowo. Jesteśmy otwarci na klientów, którzy zajmują się produkcją toreb i neseserów, ale także amatorów kaletnictwa, którzy w domowych warunkach wymieniają rączki sobie i innym. Rączki nie posiadają w zestawie śrubek czy nitów. Posiadamy rączki do toreb w czarnym kolorze. Nasza firma dba o odpowiednią obsługę każdego klienta, aby był zadowolony nie tylko z produktu, ale też z odpowiedniego traktowania przez naszych pracowników.

Nasze Nagrody