Napownice, Praski


Napownice i praski kaletnicze

Świadczysz usługi krawieckie, rymarskie lub kaletnicze i potrzebujesz dobrego sprzętu? Zgodzisz się więc z nami, że od dokładności i estetyki twojego szycia zależy wielkość grona posiadanych przez ciebie klientów. Wytwarzanie czy naprawa wysokiej jakości galanterii skórzanej to nie lada sztuka. Buty, torby, teczki, walizki, kombinezony motocyklowe, akcesoria do jazdy konnej i wiele innych rzeczy wykonanych z tego materiału wymagają nie tylko wprawionej ręki kaletnika czy rymarza, ale także odpowiednich narzędzi. Jednak również przy wykańczaniu odzieży z innych tkanin niż skóra czasami potrzebujemy czegoś więcej niż tylko maszyny do szycia.

Wybieraj profesjonalne produkty

Profesjonalne napownice, praski i stemple należą do podstawowego sprzętu, który musi się znaleźć w warsztacie świadczącym profesjonalne usługi. Stanowią one jednak niezbędne wyposażenie również dla osób, które uwielbiają prace typu DIY. Bez względu na to czy pracujesz w zakładzie, czy w zaciszu swojego domu, mamy dla ciebie świetną wiadomość. Doskonałe napownice i praski znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego, a mianowicie pod adresem flek.pl.

Praski i napownice to niezbędne urządzenia!

Dlaczego są to niezbędne narzędzia? Napownica, zwana inaczej uniwersalną prasą ręczną, służy m.in. do zaciskania oczek, montowania nap, guzików i innych tego typu elementów o różnych średnicach. Posiada one wymienne tzw. zaciskacze, przez co jest uniwersalna w zastosowaniu. To naprawdę banalne w obsłudze urządzenie ułatwi ci pracę przy wytwarzaniu różnego rodzaju rzeczy, np. namiotów, plandek czy banerów. Zaciskanie nap na odzieży można naprawdę szybko wykonać tylko użyciu porządnej napownicy. Pomoże nam ona również przy wykańczaniu skórzanych lub skóro podobnych portfeli czy aktówek. Wspomniane wcześniej stemple, które znajdują się w ofercie sklepu internetowego flek.pl, to nic innego jak podręczny zamiennik napownicy, który przez swój niewielki rozmiar doskonale nadaje się do przewożenia podczas świadczenia drobnych usług krawieckich, kaletniczych czy rymarskich w terenie. Ten wytaczany ze stali przyrząd posiada wymienne zagławiacze, którymi zaciska się nity, oczka, zatrzaski, napy oraz niektóre guziki. Części te również posiadamy w sprzedaży. Praska kaletnicza nazywana jest za to nitownicą, napownicą i oczkownicą w jednym. Jej zastosowanie leży przede wszystkim w mocowaniu elementów metalowych na danym materiale. Urządzenie to zostało wyposażone w specjalne końcówki, które określa się nazwą zgniatacza lub muldy. Części te są wymienne, a więc praska kaletnicza również zasługuje na miano uniwersalnego narzędzia. Przede wszystkim nie mamy konkurencji pod względem oferowanych cen.

Kupuj w sprawdzonym sklepie kaletniczym, rymarskim, krawieckim

Z nami oszczędzisz, kupując produkty na sztuki, jednak zawsze zachęcamy do zamówień hurtowych, ponieważ wtedy stawka jest jeszcze korzystniejsza. Niskie ceny nie oznaczają jednak słabej jakości. Gwarantujemy za solidne wykonanie produktów znajdujących się w sprzedaży na flek.pl. Potwierdzą to na pewno nasi klienci, których grono z każdym dniem się powiększa. Oprócz tego, oferty przez nas przygotowywane zachwycają konsumentów swoją różnorodnością.

---more---

Bardzo szeroki wybór napownic i prasek kaletniczych

W zależności od produktu można u nas przebierać we wzorach, kształtach, kolorach i rozmiarach. Wiemy bowiem, że w parze z jakością powinno iść również i piękno. Wychodząc naprzeciw twoim potrzebom, przygotowaliśmy wiele sposobów wysyłki zamówienia. Proponujemy przesyłkę priorytetową z przedpłatą lub za pobraniem realizowaną przez Pocztę Polską oraz dostawę kurierską przy współpracy z firmą UPS Polska. W tym drugim przypadku płatności również można dokonać zarówno przed, jak i po otrzymaniu zamówienia. Możliwy jest także odbiór osobisty w Gdyni, gdzie posiadamy dwie filie firmy Flek. Dodatkowo dokonujemy również wysyłek międzynarodowych na terenie Europy.

Tania wysyłka produktów

Cena paczki krajowej, jak i zagranicznej zależy od jej wagi, a tabele to przeliczające znajdują się pod adresem flek.pl. Jeżeli chodzi o płatności, to w przypadku chęci dokonania przedpłaty istnieje możliwość wysłania przelewu bankowego na nasze konto, jak i poprzez PAY-U i PAY PAL. Wszelkie dane potrzebne do transakcji znajdziesz na stronie sklepu internetowego w zakładce „sposoby zapłaty". Nie robimy także problemów w przypadku zwrotu artykułów. Konsument ma pełne prawo odesłać zamówienie w ciągu 14 dni, licząc od dnia wydania mu kupionych produktów. Po formularz, dane adresowe i inne szczegółowe informacje odsyłamy do zakładki „wysyłka i zwroty". Jesteśmy liderem na polskim rynku. Istniejemy na rynku od ponad pół wieku, a więc zaufanie naszych klientów budowaliśmy przez dekady. To z myślą o ich wygodzie stworzyliśmy sklep internetowy. Z chęcią odpowiadamy na wszelkie pytania pod adresem kontaktowym znajdującym się na stronie flek.pl, ponieważ niezwykle ważne jest dla nas świadczenie usług na najwyższym poziomie. Do sprzedaży naszych artykułów szewskich, kaletniczych, tapicerskich, rymarskich, krawieckich oraz dodatków pasmanteryjnych podchodzimy w sposób profesjonalny. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i życzymy udanych zakupów.

Product added to wishlist
Product added to compare.